Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Baner reklamowy

Banery reklamowe, to forma reklamy, która w istotny sposób uzupełnia treść merytorycznego przekazu, są nieodzowną częścią internetowych publikacji. Publikowane w różnych technologiach, precyzyjnie docierają do odbiorcy.

Agresywne formy banerów reklamowych, są bardzo irytujące i mocno ograniczają właściwy odbiór przekazu, z tego względu nie wszędzie są stosowane. Na stronie EMILA i stronach portalu log4.pl nie występują, gdyż taka strategia została przyjęta od początku, a do dyspozycji zainteresowanych tą formą reklamy przygotowaliśmy cztery wielkości banerów:
  • 985 x 0 px, 
  • 935 x 0 px,
  • 480 x 0 px,
  • 220 x 0 px.
Określone zostały szerokosci banerów, natomiast wysokość wynikowo zależna od proporcji grafiki.

Banery reklamowe publikowane na stronie EMILA, wyświetlają sie losowo, naprzemiennie z innymi załadowanymi w systemie banerami. Opcjonalnie banery mogą być powiązane z treścią lub adresem url, wówczas baner wyświetlany jest tylko we wskazanej treści lub adresie.

Szczegółowe informacje pod nr. tel. 61 847 49 08 lub przekazana drogą elektroniczną na adres e-mail: log4@log4.pl 

Pliki do pobrania:

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.