Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany, promocyjny, to forma reklamy opisująca produkt lub usługę posiadający cechy identyfikacyjne wyraźnie wskazujące na autora lub autorów, koncentrujących się wyłącznie na zaletach opisywanego produktu bądź usługi.   

Tekst sponsorowany charakteryzuje się jawnym przekazem komplementującym osiągnięcia firmy, służącym do pozytywnego budowania jej wizerunku. Artykuł sponsorowany winien spełniać trzy podstawowe funkcje:

  • informacyjną,
  • edukacyjną,
  • tworzyć klimat do akceptacji przekazu.


Artykuł sponsorowany może być publikowany w wielu formach tekstowych, uzależnonych od tego, co chce sie przekazać dobiorcy. Właściwe dobranie tej formy, pomaga osiągnąc zamierzone cele. Redakcja służy pomocą w wyborze formy przekazu.

Artykuł sponsorowany na stronie EMILA publikowany jest w dwu miejscach, jedno to strony elektronicznej gazaty, zawsze otwarte bez dostępowych haseł, a drugie miejsce, to na tematycznych stronach witryny internetowej, przyjaznej dla technologii mobilnych.
Zapraszamy do kontaktu.
Tel. 61 847 49 08
E-mail: log4@log4.pl 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.