Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Akwizycja firmy Transports Perrier

09 grudnia 2021
GEODIS przejął firmę Transports Perrier, specjalizującą się w transporcie ładunków na paletach. Lider w transporcie LTL w Polsce, po niedawnym przejęciu Grupy PEKAES, firma GEODIS rozszerza swoje możliwości na swoim historycznym rynku i tworzy sieć transportu paletowego we Francji.
 211201 GEODIS PERRIER
Przy swojej obecnej pozycji, opartej głównie na przewozie ładunków całopojazdowych i częściowych, GEODIS Road Transport Drogowy zamierza teraz wzmocnić swoją ofertę usług w segmencie LTL (od 1 do 6 palet), w odpowiedzi na wzrost popytu na rynku.
 
Transports Perrier to firma, która powstała w 1955 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu przesyłek paletowych i dysponuje flotą 410 pojazdów. Zatrudnia 260 osób, w tym 160 kierowców. Zlokalizowana w kluczowych punktach na głównych szlakach transportowych Francji, firma Transports Pięć baz transportowych firmy Perrier - Lons-Le-Saunier (we wschodniej Francji), Lunéville (na północnym wschodzie), Noves (na południu), Seichesur- le-Loir (zachód) i Liévin (północ) - stanie się częścią GEODIS Road Transport Line of Business która obejmuje około 800 kierowców i ponad 1000 pojazdów.
 
Olivier Royer, Executive Vice President of the GEODIS Road Transport Line of Business powiedział : "Nasi klienci poszukują rozwiązań w zakresie dystrybucji przesyłek od 1 do 6 palet na terenie Francji. To zapotrzebowanie wzrosło wraz z rozwojem handlu elektronicznego. To nowe przejęcie uzupełnia istniejące zasoby GEODIS ii zapewnia jej dodatkową sieć placówek w całym kraju. Dla naszych klientów, będzie to gwarancja niezawodnej, wysokiej jakości usług."

GEODIS 
Foto: GEODIS  
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.