Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

7. Forum Kobiet w Logistyce

Infografika_froum_kobiet_wlogistyceZa niespełna miesiąc – 6 czerwca w Warszawie na 7. Forum Kobiet w Logistyce, odbędzie się spotkanie pod hasłem „Źródła logistyki”. Tylko kilkanaście dni zostało też na zgłoszenie udziału, do tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, na którym dyskutować się będzie o nowoczesnych narzędziach współczesnej logistyki.
 
Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie na stałe już wpisane w kalendarz najlepszych imprez logistycznych w Polsce. Gromadzi co roku żeńską część kadry menedżerskiej oraz specjalistów z szeroko rozumianej logistyki. Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.
 
O czym i z kim będziemy dyskutować w czerwcu?
Źródła logistyki, czyli łańcuchy dostaw w erze hybrydowej. Jakie są nowoczesne źródła logistyki, co determinuje ich rozwój i jak kształtują pracę na rynku TSL w epoce przejściowej (od cyfryzacji do transformacji). Przekrój tematyczny obejmuje zarówno usługi logistyczne  np. case study z ID Logistics i Norauto albo z La Lorraine Bakery, jak i spedycyjno-transportowe tj. źródła organizacji przemysłowych. Nie zabraknie też innowacji, w tym bezpieczeństwa i tematyki miękkiej związanej z zarządzaniem kadrami.
 
Swoimi doświadczeniami i wiedzą podzielą się z uczestnikami najlepsi eksperci z rynku logistycznego, w gronie których znaleźli się m.in. Marta Łęczycka, senior operation manager - Amazon, Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications - Prologis Europe,  Norbert Bączyk, dyrektor ds. bezpieczeństwa - DB Schenker, Iwona Waker, supply chain manager - La Lorraine Bakery
 
Agnieszka Tuszyńska-Pączkiewicz, koordynator ds. logistyki - Norauto Polska, Dorota Borowska, manager realizacji dostaw w Grupie Rafako, Katarzyna Ostojska, marketing manager - Raben Logistics Polska, Agata Horzela, menedżer ds. standardów GS1 w TSL oraz jak zawsze prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i prof. Halina Brdulak ze  Szkoły Głównej Handlowej.
 
Nie zabraknie też gości specjalnych. Uczestnicy Forum będą mogli wysłuchać ciekawego wystąpienia o magicznym tytule „Sensotwórczość” -  Piotra Piaseckiego, eksperta od zarządzania i przywództwa, twórcy koncepcji "Kapitalna firma" i "Przywództwo 7 planet"  oraz wziąć udział w warsztacie z Ulą Kamińską, ekspertkę od wizerunku, psychologiem ubioru, jedną z najlepszych stylistek w Polsce. Nie zabraknie też niespodzianek od Partnerów. A podczas uroczystej kolacji ogłosimy laureatki tytułu „Kobieta w Logistyce 2017”. Szczegóły spotkania znajdują się na stronie: www.kobietywlogistyce.pl 
 
Redip
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.