Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

1. miejsce na Dolnym Śląsku i 9. w Polsce

08 lutego 2019
Sente po raz pierwszy znalazło się w zestawieniu Diamenty Forbesa i od razu uplasowało się na czołowych lokatach. W kategorii przedsiębiorstw o przychodach do 50 mln wrocławski dostawca rozwiązań IT zajął 1. miejsce w rankingu wojewódzkim oraz 9. lokatę w zestawieniu ogólnopolskim.
Zarząd Sente
Dynamiczny rozwój rok do roku
Jak podkreśla Daniel Urban, Prezes Sente, wysokie lokaty w zestawieniu Diamenty Forbesa to dla Sente ważne wyróżnienie: “Pierwsze miejsce w rankingu wojewódzkim i 9. w zestawieniu ogólnopolskim to dla nas ogromny sukces. Stanowi efekt zaangażowania całego zespołu Sente i naszej wspólnej pracy.”
 
Firma może pochwalić się średnim wzrostem przychodów na poziomie niemal 160%. Wyniki rankingu pokazują siłę strategicznych decyzji i zmian, jakie zaszły na przestrzeni ostatnich latach w Sente. “Odeszliśmy od tradycyjnego zarządzania na rzecz coraz większej samoorganizacji, dzięki czemu każdy może się zaangażować w podejmowanie najważniejszych dla firmy decyzji i działań. Stawiamy na dużą autonomię zespołów tworzących Sente i wpływ każdego z nas na to, jak funkcjonujemy jako organizacja. Rezultaty pokazują nam, że zmiany były dobrą decyzją.” - wyjaśnia Daniel Urban.

Ranking bazuje na faktach
To już 12. edycja Diamentów Forbesa. Prestiżowy ranking gromadzi przedsiębiorstwa, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość. Zestawienie opracowywane jest przez firmę Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika „Forbes”. Ranking podzielony jest na 3 kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym:
  • firmy małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł;
  • firmy średnie z przychodem ze sprzedaży od 50 do 250 mln zł;
  • firmy duże z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł.
 Sente
Foto: Sente
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.