Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Zespołowy sukces operatora

20171209_emil_fm-operator 2017Nagrody programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2017 rozdane, firma FM Logistic zdobyła Złote Godło. Uroczystość wręczenia nagród najlepszym firmom logistycznym odbyła się 7 grudnia 2017 r. w Hotelu Victoria-Sofitel w Warszawie podczas dorocznej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji Wydawnictwa Eurologistics.
 
- „To dla nas bardzo ważna nagroda, bo przyznana głosami naszych klientów. I bardzo gorąco im za to dziękuję! – powiedział po uroczystości Piotr Sukiennik, Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną w FM Logistic. – Jednocześnie mam także silne przekonanie, że było to możliwe  dzięki filozofii FM Logistic, wg której DNA firmy stanowi jej zespół – pracownicy o wysokich kwalifikacjach i umiejętności reagowania na potrzeby klientów. Ich wkład w ten sukces jest nie do przecenienia.” – dodał.
 
Program badawczy Operator Logistyczny Roku
To wspólne przedsięwzięcie Wydawnictwa Eurologistics, Agencji Badań Rynkowych Data Group Consulting oraz czołowych firm logistycznych. Polega na organizacji co roku badania satysfakcji klientów firm działających na rynku usług logistycznych. Jest ono realizowane pod nadzorem niezależnego instytutu badawczego nieprzerwanie od 2002 roku.
 
Wręczenie nagród i wyróżnień programu badawczego Operator Logistyczny Roku 2017 odbyło się podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, organizowanej przez Wydawnictwo Eurologistics.  Jak co roku wzięło w niej udział kilkuset menedżerów, aby celebrować odniesione sukcesy i poznać wyniki unikatowego plebiscytu oraz cieszyć się atmosferą branżowego święta. Oprócz laureatów programu Operator Logistyczny Roku, podczas Gali wyróżniono firmy w dwóch innych konkursach: Supply Chain Designer oraz Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji, w którym FM Logistic również zdobyło główną nagrodę za Inventory Viewer.
 
Red
Foto: FM Logistic
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.