Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

XV Forum POLSKA LOGISTYKA

polskalogistyka250x250Zbliża się już 15. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. Doroczne Forum Polskich Menedżerów Logistyki jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym, które na stałe wpisało się w kalendarz najlepszych ekspertów, corocznie zwiększając grono słuchaczy - zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 300 osób.
 
Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA to przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków, odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne.
 
Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie nowoczesne zarządzanie nowoczesną logistyką oraz budowanie pozytywnych i efektywnych relacji z kontrahentami oraz klientami.
 
Zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania. Przeanalizują, co się zmieniło oraz odpowiedzą na pytanie: czy potrafimy z tych zmian wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie zabraknie prognoz i recept na współczesne wyzwania branży, takie jak: postępująca digitalizacja,  rosnąca liczba procesów czy kłopoty kadrowe.
 
Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
 
PB
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.