Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Wszystko o regałach paletowych

2018_NagaPrawda-mockup-768Z roku na rok w Polsce produkuje się coraz więcej palet, w roku ubiegłym rynek zasiliło blisko 20 mln nowych palet. W obrocie towarowym funkcjonuje ich ok. 65 mln. Między kolejnymi etapami transportu, palety wraz z ładunkiem muszą być w prawidłowy sposób składowane w magazynach – najlepiej na regałach paletowych.
 
Firma MGL Sp. z o.o. – Producent techniki magazynowej – wydała właśnie bezpłatnego ebooka pt. „Naga prawda o regałach paletowych”. Jej autorzy podjęli próbę wskazania najważniejszych cech oraz zalet i wad różnych rozwiązań służących przechowywaniu towaru na paletach w magazynach. Ciekawym fragmentem tej publikacji jest rozdział mówiący o tym, w jaki sposób wybrać najlepszy regał paletowy do swojego magazynu.
 
Raport ten może pomóc w podejmowaniu decyzji przez menadżerów magazynów, osoby odpowiedzialne za zakupy oraz specjalistów ds. logistyki, którzy zamierzają wyposażyć swój magazyn w urządzenia do składowania towarów.
 
Ebook można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej wydawcy: https://www.mgltechnika.pl/w-magazynie/rodzaje-regalow-paletowych
 
Red
Foto: MGL
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.