Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

UPS Polska partnerem logistycznym WOŚP

08 stycznia 2018

2018.01.08 UPS POLSKA_Ferrari MugelloJuż 11. rok z rzędu firma UPS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przy organizacji Ogólnopolskiego Wielkiego Finału, którego 26. edycja odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. W ramach współpracy, oprócz wsparcia logistycznego, firma UPS przekazała na licytację wyjątkowe zaproszenie do udziału w Ferrari Challenge Race na torze Mugello we Włoszech.

Celem tegorocznego, 26. Wielkiego Finału Orkiestry, który przypada na 14 stycznia 2018 roku, jest wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych na terenie kraju.

UPS Polska jest partnerem logistycznym WOŚP od jedenastu lat. A ponad setka wolontariuszy UPS w grudniu poświęciła swój wolny czas by przygotować do wysyłki kilkanaście tysięcy paczek do sztabów w Polsce i zagranicą, zawierających puszkami, serduszka i inne materiały niezbędne do organizacji Finału. Firma UPS przetransportowała także z Australii do Warszawy biurko Jacka Kaczmarskiego, które zostało przekazane na aukcję WOŚP.

„Wolontariat to ważna część kultury organizacyjnej UPS. To zobowiązanie jest tym istotniejsze teraz, gdy obchodzimy 25 lat obecności UPS w Polsce” - powiedział Piotr Sitarek, Dyrektor Generalny UPS Polska. „To nasi pracownicy wybierają organizacje charytatywne, które wspieramy i jestem dumny z ich oddania i wsparcia dla WOŚP. Wspieramy WOŚP przez cały rok, nie tylko przy okazji Finału, ale także Przystanku Woodstok czy programu Ratujemy i Uczymy Ratować.”

Jednoosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race na torze Mugello we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można licytować do 31 stycznia 2018.

Zwycięzca będzie miał nie tylko niepowtarzalną szansę zobaczyć zawody na torze Mugello we Włoszech, ale także poznać kierowców Ferrari Challenge. Będzie miał także dostęp do strefy VIP Ferrari Corse Clienti i zostanie zabrany na przejażdżkę Ferrari w specjalnej sesji "hot laps" z profesjonalnym kierowcą. Zaproszenie można licytować pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/zaproszenie-na-impreze-ferrari-challenge-od-ups-i5573518

 

UPS Polska
Foto: UPS Polska

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.