Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

TMM Express w MLP Pruszków I

13 listopada 2018

2018.11.13 MLP Pruszkow IGlobalna firma przesyłkowa TMM Express wynajęła 4343 m2 w parku logistycznym MLP Pruszków I. TMM Express Sp. z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą najmu 4343 m2 powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego około 639 m2 przeznaczone będzie na cele biurowo socjalne, a pozostała część na cele magazynowe. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield reprezentowała najemcę, firmę TMM Express.

TMM Express to międzynarodowa firma świadcząca usługi przesyłek ekspresowych i przesyłek kurierskich (dokumenty, paczki itp.) ma całym świecie. TMM Express została założona w 1992 roku i ma siedzibę w Luksemburgu.

„Park logistyczny MLP Pruszków I jest już w całości wybudowany. Dlatego nowy najemca będzie mógł wprowadzić się do obiektu zaraz po zakończeniu prowadzonych obecnie prac adaptacyjnych, dopasowujących powierzchnie do jego indywidualnych potrzeb i wymagań” – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 m² powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów. Kompleks znajduje się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie, obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Obiekt posiada spore zasilanie energetyczne, duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów oraz proporcjonalnie duży procent miejsc parkingowych. MLP posiada rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i głównymi arteriami łączącymi Warszawę z innymi ośrodkami miejskimi

 

MLP GROUP S.A.
Foto: MLP GROUP S.A.

 


 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.