Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Tchibo kontynuuje współpracę z DSV

09 października 2017

DSV_Solutions_TchiboDSV Solutions od ponad 20 lat odpowiada za obsługę marki Tchibo w zakresie kompleksowej logistyki kontraktowej. Współpraca ta została właśnie przedłużona o kolejne 3 lata.

Umowa pomiędzy DSV i wiodącym producentem kawy oraz operatorem sklepów, marką Tchibo, została sfinalizowana pod koniec września br. Była to też okazja do referencyjnej wizyty zarządu logistycznego Tchibo w kampinoskim oddziale DSV Solutions, który na co dzień odpowiada za obsługę operacji logistycznych klienta.

Na przestrzeni lat współpraca z DSV Solutions pozwoliła nam wypracować wspólnie wiele narzędzi, które gwarantują utrzymywanie wysokiej jakości dostaw dla naszych Klientów. Co bardzo istotne, nasza firma jest wymagającym partnerem, który oczekuje od operatora nie tylko najwyższej jakości świadczonych usług, ale także często trudnej do przewidzenia elastyczności. DSV, po ponad dwudziestu latach współpracy, doskonale rozumie nasze oczekiwania, co jednak nie oznacza, że nie będziemy nadal koncentrować się na podnoszeniu poprzeczki naszemu operatorowi – mówi Beata Cukrowska, Supply Chain Manager Tchibo.

Podsumowanie długiego okresu współpracy oraz nominowanie na kolejne lata to bardzo duża odpowiedzialność. Tchibo w oczywisty sposób oczekuje od nas stałego podnoszenia standardów i jesteśmy dumni, że po tylu latach jesteśmy w stanie niezmiennie odpowiadać na potrzeby naszego klienta w zakresie kolejnych usprawnień w obszarze logistyki kontraktowej – mówi Adam Pawelczak, Supply Chain Director w DSV Solutions.

W trakcie swojej wizyty przedstawiciele Tchibo odpowiedzialni za operacje na poszczególnych rynkach mieli okazję podyskutować o rozwiązaniach stosowanych w Polsce oraz o nowych narzędziach wdrożonych przez DSV Solutions w ostatnim czasie dla poprawy efektywności i jakości obsługi.

 

Źródło: DSV
Foto: DSV

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.