Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Strategiczne lokalizacje magazynów

Materiały prasowe Seifert Polska (3)Dobra koniunktura gospodarcza, rosnące inwestycje, rozwój infrastruktury drogowej, wzrost konsumpcji czy dynamika branży e-commerce, to elementy które powodują, że zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe stale rośnie. Bez wątpienia to jeden z najlepszych momentów dla rynku usług magazynowych. Śmiało można stwierdzić, że rynek usług magazynowych w Polsce przeżywa prawdziwe ożywienie.  Świadczą o tym bardzo dobre wyniki podsumowujące pierwszy kwartał. Prognozy na kolejne miesiące również napawają optymizmem.
 
Co ciekawe, rola magazynów w perspektywie ostatnich lat uległa znacznej modyfikacji. Nie są to już wyłącznie przestrzenie do przechowywania towarów. Coraz częściej przeradzają się one w centra magazynowo-logistyczne o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. To ważny aspekt z punktu widzenia klienta, który oczekuje sprawnej i szybkiej obsługi na najwyższym poziomie. 
 
Nowoczesność i wysokie standardy
Grupa Seifert posiada łącznie 470 tys. m2 powierzchni magazynowej w całej Europie. Centra logistyczne Seifert Polska zlokalizowane są w strategicznych miejscach w kraju: w Mysłowicach, Będzinie, Bielsku-Białej, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Walorem magazynów Seifert Polska jest ich atrakcyjne położenie i bliska odległość od głównych ciągów komunikacyjnych. - To nowoczesne obiekty wysokiego składowania klasy A, wyposażone w najnowszy sprzęt. Hale mogą być zarówno ogrzewane, jak i klimatyzowane, w zależności od wymogów danej branży i potrzeb Klienta. Dla zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa magazyny są ogrodzone oraz monitorowane przez 24 godziny na dobę - mówi Jan Brachmann, Prezes Seifert Polska.
 
Firma dysponuje magazynami dla branży automotive, papierniczej, FMCG, e-commerce, farmaceutycznej czy budowlanej. Każda z nich ma inną specyfikę i wymogi dotyczące magazynowania. - Ich restrykcyjne przestrzeganie, profesjonalna obsługa, nowoczesność i elastyczność rozwiązań sprawia, że od lat z powodzeniem obsługujemy nawet najbardziej wymagających Klientów – dodaje Prezes Brachmann.
 
Źródło: Seifert Polska
Foto: Seifert Polska
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.