Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Zakres usług ekspresowych dostaw

DHL_ExpressŚwiat się skurczył czy jak, z Chin 3 dni, z Hongkongu i USA 2, a z Portugalii zaledwie 1 dzień – tyle czasu trwa dostawa przesyłki importowanej do Polski za pośrednictwem sieci DHL Express. Bez względu na miejsce nadania, usługi importowe DHL Express pozwalają sprowadzać przesyłki zewsząd, także z najbardziej egzotycznych zakątków świata.
 
Serwis DHL IMPORT EXPRESS to propozycja trafiająca w potrzeby klientów prowadzących międzynarodowy biznes oparty na otwartych relacjach z zagranicznymi producentami i dostawcami. Największymi kontrahentami importowymi naszych rodzimych firm są Stany Zjednoczone, Azja, kraje Unii Europejskiej oraz Chiny. Rośnie również udział importu z kierunków egzotycznych, takich jak Ameryka Południowa i Afryka.
 
Zakres usług DHL Express w obsłudze importu jest szeroki i odpowiada indywidualnym wymaganiom konsumentów. Oferowane dziś przez DHL Express usługi importowe DHL IMPORT EXPRESS z określonym terminem doręczenia od drzwi do drzwi obejmują zasięgiem ponad 220 krajów i zapewniają w każdej chwili dostęp do informacji o statusie przesyłki. Import z DHL Express to również przejrzystość kosztów. Importer otrzymuje wycenę transportową i fakturę za usługi w jednej krajowej walucie, dzięki czemu nie jest narażony na ryzyko wahań kursu walutowego.
 
DHL IMPORT EXPRESS WSPIERA BIZNES
Obok sprawnej i terminowej obsługi przesyłek importowych, DHL Express oferuje również wsparcie w kwestiach administracyjnych i celno-podatkowych. Dysponując rozległą wiedzą na temat przepisów i regulacji celno-podatkowych, zapewnia szybką i kompleksową obsługę celną. Stosowanie procedur uproszczonych zapewnia szybkie zwolnienie towaru i doręczenie przesyłki celnej do odbiorcy finalnego.
 
Zarządzanie w imporcie procesem transportowym w ramach DHL IMPORT EXPRESS wspiera funkcjonalna i ustandaryzowana aplikacja do obsługi przesyłek DHL INTRASHIP, która pozwala na automatyzację standardowych procesów wysyłki, śledzenia i zarządzania przesyłkami. Narzędziem ułatwiającym klientom DHL Express prowadzenie globalnej wymiany handlowej jest również bezpłatna, wielofunkcyjna aplikacja DHL TAS (Trade Automotion Service) oraz TAS Web Services. Umożliwiają one klientom uzyskanie w szybki i łatwy sposób dostępu do informacji handlowej i celnej na całym świecie.
 
„W DHL Express przewagą jest międzynarodowa wiedza i światowej klasy usługi, pozwalające naszym klientom osiągnąć sukces biznesowy. DHL IMPORT EXPRESS to ekspresowa usługa importowa oparta na wszechstronnych i niezawodnych opcjach dostawy przesyłek oraz kompleksowej obsłudze administracyjnej i celno-podatkowej. Odciążamy klientów w kwestiach logistycznych, po to, aby mogli w pełni skoncentrować się na bieżącej działalności i rozwijaniu swoich biznesów.”– powiedział Krzysztof Świetlik, dyrektor ds. Marketingu, Produkty Międzynarodowe w DHL Express.
 
Źródło: DHL
Foto:  DHL
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.