Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Strategicznie usytuowane LCC w Bogocie

26 czerwca 2018
lccbogotaacuteW Bogocie odbyła się inauguracja otwarcia pierwszego w regionie Centrum Logistycznego (LCC) dla Logistyki Zintegrowanej w Południowej i Centralnej Ameryce. Nowy hub Kuehne + Nagel jest kolejnym krokiem w ramach poszerzania oferty rozwiązań typu end-to-end.
 
Podążając za zwiększającym się zapotrzebowaniem na logistykę zintegrowaną oraz szczupłe i napędzane popytem łańcuchy dostaw w Ameryce Południowej i Środkowej, nowe Centrum Kontroli Logistycznej zostało  stworzone by gwarantować cyfrowe zarządzanie łańcuchem dostaw w dzielonym środowisku. W oparciu o analizę danych i kontynuujące usprawnianie metodologii,  Centrum Kontroli w Bogocie będzie zapewniać Klientom Kuehne + Nagel szyte na miarę rozwiązania zorientowane na efektywność kosztową, optymalizację złożoności łańcucha dostaw oraz zwiększenie ich wydajności.
 
Strategicznie usytuowane w Bogocie oraz obsługiwane przez dedykowanych ekspertów Centrum Kontroli posiada w pełni zintegrowane z globalną siecią Centrów Kontroli Kuehne + Nagel standardy procesowe oraz rozwiązania oparte o wiodącą technologię.
 
Ingo Goldhammer, Prezes Kuehne + Nagel w Ameryce Południowej i Środkowej: „Ta inwestycja jest dowodem naszego zobowiązania wobec Klientów, współpracujących z nami w regionie. Nowe Centrum Kontroli przyniesie szczególną korzyść globalnym korporacjom o złożonych, międzynarodowych łańcuchach dostaw. Cieszymy się, iż możemy dalej rozwijać naszą współpracę z wiodącymi partnerami z takich rynków jak farmaceutyka, opieka zdrowotna oraz przemysł kosmetyczny, co jest możliwe dzięki zmodernizowanej infrastrukturze oraz zoptymalizowanej konfiguracji serwisów i zespołów związanych z obsługą Klienta.”
 
Tobias Jerschke, Globalny Prezes Logistyki Zintegrowanej: „Dzięki dołączeniu dziewiątego Centrum Kontroli do globalnej sieci logistyki zintegrowanej Kuehne + Nagel możemy jeszcze sprawniej wykorzystywać nasze innowacyjne rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw, również pośród naszej rosnącej bazy Klientów w regionie Ameryki Południowej i Środkowej.”
 
Kuehne + Nagel
Foto: Kuehne + Nagel

Linki:

  • Więcej o Kuehne + Nagel
    Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 76 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.