Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Raben w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce

12 maja 2018
12Anita Koralewska – Ratajczak, HR dyrektor Grupy Raben przyznaje, że to wielka radość znaleźć się w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce. Sprawia to, że czują się docenieni jednocześnie wyróżnienie to zobowiązuje do dalszego wysiłku i pracy w kierunku budowania marki Raben w oczach zarówno dotychczasowych jak i potencjalnych pracowników.Grupa Raben to rodzinna firma o wyrazistej kulturze organizacyjnej opartej na wartościach, etyce i bezpieczeństwie pracowników. Polityka personalna firmy wspiera ludzi, kulturę organizacyjną i cele biznesowe. Aspekty te są realizowane poprzez nowoczesne programy, narzędzia i projekty takie jak: zarządzanie kompetencjami, menedżerskie programy rozwojowe, zarządzanie poprzez cele, badanie zaangażowania i satysfakcji, system szkoleniowy oraz zaplecze software’owe.
Grupa Raben opiera swoją działalność także na Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Chce wyznaczać zrównoważone trendy w branży, przynoszące otoczeniu dodatkową wartość. Dlatego też filozofia SHE (safety, health, environment) odgrywa szczególne znaczenie.
Prowadzone są także m.in. coroczny konkurs „Tańczący z paletami” dla operatorów wózków widłowych, szkolenia w ramach „Miesiąca bezpieczeństwa”. Powierzchnie biurowe i magazynowe są wyposażone w ergonomiczne rozwiązania.
Od ponad 10 lat eksperci Raben chętnie dzielą się nią z młodymi ludźmi, biorąc udział w DNIU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Firma ma także własny program wolontariatu pracowniczego „Wykaż się inicjaTYwą”, a pracownicy chętnie wspierają i organizują akcje charytatywne np. „Charytatywny Pchli Targ”.
 
Foto: Raben
Źródło: Raben
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.