Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Projektowanie opakowań wysyłkowych

07 marca 2018

2018.03.07 Poczta PolskaPoczta Polska wprowadziła nowe rozwiązanie dla branży eCommerce. Klienci eSklepu Poczty Polskiej mogą samodzielnie zaprojektować i zamówić opakowania wysyłkowe z własnym nadrukiem, korzystając z kreatora start-upu zapakuj.to.

Zapakuj.to jest pierwszym z 9 projektów realizowanych w ramach programu „GammaRebels powered by Poczta Polska”, w ramach którego Poczta Polska udostępniała swoją infrastrukturę, doświadczenie i zasoby młodym kreatywnym przedsiębiorcom. Nowa oferta opakowań wysyłkowych z nadrukiem obejmuje tekturowe pudełka fasonowe, klapowe oraz produktowe z własnym nadrukiem, projektowanym samodzielnie w internetowym kreatorze, dostępnym na stronie https://kreator.poczta-polska.pl. Opakowania dostępne są w kilku opcjach wykończenia oraz z różnymi rodzajami nadruku - od szarej, ekologicznej tektury z czarnym nadrukiem, po w pełni kolorowe pudełka. Minimalny nakład pojedynczego zamówienia to 30 sztuk, czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych, a ceny zaczynają się od 2,28 zł brutto za sztukę. Dzięki temu z oferty opakowań mogą skorzystać zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i średnie oraz duże sklepy. Oferta produktów internetowego eSklepu to wszystko co potrzebne do zapakowania paczki i listu. Sklep oferuje także pudełka z wytrzymałej tektury, taśmy pakowe, koperty tradycyjne i bąbelkowe, folie stretch, papierowe torebki i artykuły biurowe. Pełna oferta dostępna jest na stronie https://esklep.poczta-polska.pl/.

- Poczta chce nie tylko korzystać z nowych rozwiązań, ale też uczestniczyć w ich kreowaniu. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących nowoczesne technologie, które pomogą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Równocześnie Poczta Polska, jako spółka Skarbu Państwa, z chęcią wspiera polskie przedsiębiorstwa. Współpraca z zapakuj.to realizuje oba te cele - mówi Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży Poczty Polskiej.

Zapakuj.to jest internetową platformą do projektowania i zamawiania opakowań z nadrukiem. Startup wystartował ze swoją ofertą w kwietniu 2016. Od marca 2017 firma działa w całej Unii Europejskiej pod marką Packhelp. Z jej rozwiązań skorzystały dotychczas takie marki jak cdp.pl, EA Games, Prosto, Showroom.pl, czy K-SWISS. Internetowy kreator do projektowania opakowań został nagrodzony w konkursach Ekomersy 2016 oraz Aulery 2017.

- Naszym celem od samego początku jest uproszczenie projektowania i zamawiania opakowań z nadrukiem. Ich znaczenie rośnie, ponad połowa amerykańskich konsumentów wskazuje, że mają one wpływ na postrzeganie marki. Dotychczas pomogliśmy zapakować produkty ponad 1500 klientów z Polski i całej Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z Pocztą Polską dotrzemy do nowych klientów, a polscy przedsiębiorcy zyskają wsparcie w konkurowaniu ze światowymi gigantami eCommerce - mówi Konrad Kwiatkowski, Marketing Manager i współzałożyciel zapakuj.to.

 

Poczta Polska
Foto: Poczta Polska

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.