Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Powstanie nowa hala produkcyjno-magazynowa w Gdańsku

19Dekpol S.A. to przedsiębiorstwo świadczące usługi zarówno w ramach generalnego wykonawstwa jak i w branży deweloperskiej. Produkuje także osprzęt do maszyn budowlanych. W ostatnim czasie podpisała umowę na realizację dużego obiektu produkcyjnego.Hala produkcyjno-magazynowa będzie zbudowana przy ul. Przyrodników w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa części produkcyjno-magazynowej wyniesie ok. 2434 m2, natomiast powierzchnia użytkowa dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej będzie sięgać ok. 770 m2.Firma Bluejet od 10 lat zajmuje się m.in. projektowaniem, produkcją i logistyką materiałów POS, wydruków wielkoformatowych outdoorowych i indoorowych. Do tego celu używa szeregu nowoczesnych maszyn – niejednokrotnie o dużych gabarytach, co wymaga dużych powierzchni produkcyjnych. Dodatkowo, firma przechowuje całość wykonanych projektów w swoich magazynach, które również muszą być przestronne.


Realizacja umowy pozwoli na rozwój firmy w branży technologicznej oraz w segmencie generalnego wykonawstwa, który jest istotną częścią działalności firmy Dekpol S.A.
 
 
Foto: Dekpol
Źródło: Dekpol
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.