Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Pekaes wydało książkę kucharską

11 stycznia 2018

2018.01.11 Pekaes_Ksiazka KucharskaPracownicy PEKAES, czołowego operatora logistycznego, stworzyli unikatową publikację zatytułowaną „Książka Kucharska – Popisowe przepisy Zespołu PEKAES”. Pozycja zawiera kilkadziesiąt różnorodnych receptur na wyśmienite dania. Możną ją pobrać w wersji pdf na stronie www.pekaes.pl.

Na początku 2017 roku firma ogłosiła wewnętrzny konkurs i zainicjowała akcję wspólnego tworzenia książki kucharskiej. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem Pracowników Grupy PEKAES z całej Polski.

− „Cieszymy się, że nasza inicjatywa została przyjęta przez Pracowników z entuzjazmem. Adres zgłoszeniowy bardzo szybko zapełniał się różnorodnymi pomysłami na smakowite potrawy rekomendowane przez nasz Zespół. Przepisy gromadziliśmy do końca października, aby cały zbór wydać w formie książki, która jako niespodzianka noworoczna trafiła do naszych Klientów, Partnerów oraz Współpracowników”. − stwierdza Joanna Więckowska, Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji PEKAES.

Aby ułatwić korzystanie z książki, przepisy odpowiednio pogrupowano i opatrzono ikonką nawiązującą do kategorii danego dania. Ponadto wyróżniono przepisy, które w firmowym konkursie zdobyły tytuł Przepisu Kwartału. Wśród polecanych receptur znalazło się wiele ciekawych propozycji między innymi na roladę szpinakową z wędzonym łososiem czy ciasto drożdżowe z białą czekoladą i malinami. Książka dostępna jest w wersji pdf w dziale Materiały do Pobrania na stronie www.pekaes.pl.


PEKAES 
Foto: PEKAES

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.