Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

PEKAES w nowoczesnej odsłonie

Nowe logo_PEKAESPEKAES, czołowy operator logistyczny, poinformował o zmianie swojej identyfikacji wizualnej. Nowa kolorystyka, hasło i piktogramy odzwierciedlają specyfikę działania firmy, która stawia na innowacyjność i dynamikę we współpracy z Partnerami.  
 
More than expected – to nowe hasło Grupy PEKAES, które odtąd będzie widniało w logotypie operatora, na stronie internetowej oraz w materiałach marketingowych. Podkreśla ono kompleksowość usług oferowanych Klientowi przez Grupę PEKAES, która w połączeniu z wysokiej jakości serwisem i obsługą Klienta pozycjonuje Grupę jako rzetelnego i wiarygodnego partnera. 
 
Maciej Bachman Prezes_Zarzadu_PEKAESDoskonale rozwinięta sieć dystrybucji krajowej i międzynarodowej wraz z szerokimi możliwościami jakie dają Klientom usługi intermodalne − w tym unikatowa usługa drobnicy kolejowej – jest dobrze odzwierciedlona przez nowe hasło PEKAES. Ponieważ Grupa PEKAES działa na rynkach europejskich i nie tylko, zależało nam, aby przekaz był zrozumiały również dla naszych zagranicznych Klientów i Partnerów – dodaje Maciej Bachman, Prezes Zarządu, PEKAES.
 
Zmiana wizerunku marki została również zaakcentowana poprzez dodanie koloru pomarańczowego, który stanowi uzupełnienie dotychczasowej palety barw korporacyjnych. Natomiast dla kluczowych segmentów i produktów Grupy zaprojektowano nowe ikony. Subtelna i nowoczesna linia graficzna piktogramów zdecydowanie podkreśla charakter firmy.
Nowe piktogramy PEKAES 
                      Segment Sieciowy                                Segment Intermodalny                                      Segment Drogowy
 
JOANNA WIECKOWSKA_PEKAES

- Postanowiliśmy uzupełnić paletę barw korporacyjnych o kolor pomarańczowy, który jest symbolem e
nergii i młodości. Poprzez nową identyfikację wizualną chcemy zaakcentować, że PEKAES to dynamicznie rozwijająca się firma, z szerokim portfolio produktów, która nie tylko odpowiada na potrzeby Klientów, ale proaktywnie poszukuje najbardziej efektywnych rozwiązań – informuje Joanna Więckowska, Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji PEKAES.
 


Obecnie Spółka pracuje nad stroną internetową, której nowe funkcjonalności zaprezentuje
już wkrótce.
 
Źródło: PEKAES
Foto: PEKAES
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.