Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Numer jeden wśród operatorów logistycznych

Gala_21 PEKAES odbiera dyplom -Fot Wojciech Górski, Dziennik Gazeta PrawnaPEKAES SA, czołowa grupa logistyczna, zdobył pierwsze miejsce w kategorii operatorów logistycznych, którzy jako główne źródło dochodów zadeklarowali spedycję. PEKAES otrzymał również wyróżnienie za przychody z działalności TSL w roku 2015. W 21. edycji rankingu TSL koordynowanego przez prof. Halinę Brdulak z SGH, we współpracy z firmą CLUE wzięły udział 62 firmy.
 
Wartość ze sprzedaży PEKAES w obszarze spedycji w roku 2015 wyniosła 706 419 tys. zł. Spółka uplasowała się także na szóstym miejscu w zestawieniu firm wg wielkości przychodów w branży TSL w roku 2015. PEKAES na tle innych operatorów logistycznych oferuje także najwięcej, bo aż 9, usług w ramach TSL. Ponadto dynamika zysku brutto w spółce w porównaniu rok do roku wyniosła 121,09%.
Zajęcie pierwszego miejsca w kategorii największych operatorów pod względem przychodów ze sprzedaży w spedycji w roku 2015 to ogromne wyróżnienie. Zebrane laury są dla nas zaszczytem i mobilizują nas do dalszej pracy. Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla rozwoju naszej spółki, a  rok 2016 zapowiada się równie obiecująco. Cieszy nas w szczególności dwucyfrowa dynamika wzrostu naszej flagowej usługi – dystrybucji drobnicowej w kraju i zagranicą.  –powiedział Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.
 
Ranking firm TSL koordynowany przez prof. Halinę Brdulak z SGH uważany jest przez ekspertów branży za najbardziej merytoryczną i obiektywną ocenę rynku usług transportowo-logistycznych w Polsce. Partnerem tegorocznej edycji rankingu jest „Dziennik Gazeta Prawna”.
 
Źródło: PEKAES
Fot. Wojciech Górski, Dziennik Gazeta Prawna
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.