Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowy szef Serwisu w Interroll

Thorsten_SteinleHead of Service EMEA_InterrollOd 1 listopada,  Thorsten Steinle przejął odpowiedzialność za działalność usługową Interroll w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).  Jako Head of Service EMEA, Thorsten Steinle będzie odpowiedzialny za rozwój krajowego serwisu  usług oraz sieci serwisowej Interrol w regionie.  Działania skupione na dalszym zwiększaniu satysfakcji klienta, a głównym zadaniem  będzie harmonizacja procesu łańcucha usług wszystkich produktów i usług serwisowych oferowanych przez  Interroll.
 
Thorsten Steinle posiada prawie 20 lat doświadczenia na arenie międzynarodowej, wiedzę z zakresu strategicznego zarządzania sprzedażą, usługach na rynku wtórnym.
 
Przed dołączeniem do Interroll, Thorsten Steinle, był Service Director EMEA u producenta obrabiarek DMG MORI Management GmbH w Bielefeld, gdzie był odpowiedzialny za obsługę posprzedażną w regionie EMEA (z wyjątkiem Niemiec i Southwest Europe) z obrotami w wysokości setek milionów EUR. Wcześniej był kierownikiem Service Manager Europe w DMG MORI Europe AG od Winterthur w Szwajcarii. W okresie od 1999 do 2013 r. pracował w Heidelberger Druckmaschinen AG, piastując wysokie stanowiska w dziale usług i rynku wtórnym w Heidelbergu w Niemczech oraz zarządzającym Heidelberger Druckmaschinen Osteuropa Vertriebs GmbH jako dyrektor handlowy Service & Parts Eastern Europe w Wiedniu, Austria.
 
"Cieszę się na współpracę z Thorstenem Steinle. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze serwisowej obrabiarek, gwarantuje strategicznie odpowiednią i operacyjnie efektywną realizację strategii Interroll ", mówi Christoph Reinkemeier, wiceprezes wykonawczy ds. Globalnej sprzedaży i serwisu w Grupie Interroll.
 
Interroll
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.