Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Nowoczesny terminal dystrybucyjny

12 lutego 2018

2018.02.12 PEKAES_Maciej BachmanPEKAES, czołowy operator logistyczny, uruchomił dziś w Zielonej Górze, nowoczesny terminal dystrybucyjny klasy A o bez słupowej konstrukcji, która pozwala na lepsze wykorzystanie powierzchni i płynną obsługę większej liczby przesyłek krajowych i międzynarodowych. Po niedawnym oddaniu do dyspozycji Klientów dodatkowej powierzchni magazynowej w Passie, to kolejny etap inwestycji firmy w infrastrukturę sieci krajowej.

Grupa PEKAES otworzyła nowy terminal dystrybucyjny na terenie nowoczesnego parku logistycznego Panattoni Park Zielona Góra w Nowym Kisielinie. Obiekt został wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia techniczne wspierające płynny przepływ przesyłek drobnicowych w procesie sortowniczym. Oprócz doskonale dostosowanej do potrzeb PEKAES strefy dystrybucyjnej oraz nowoczesnej powierzchni biurowej, w terminalu zaprojektowano przyjazną strefę wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dzięki doskonałej infrastrukturze drogowej i trasie S3, a także bliskiemu sąsiedztwu z Niemcami, województwo lubuskie, a wraz z nim Zielona Góra, ma ogromny potencjał inwestycyjny – nie tylko z punktu widzenia Grupy PEKAES, lecz także innych polskich i zagranicznych firm.

 − Taka lokalizacja stwarza niezwykle dogodne warunki dla naszych operacji terminalowych. Możemy obecnie zwiększyć moce dystrybucyjne i znacząco skrócić czas realizacji zleceń, i co istotne, przyjąć duży wolumen dodatkowych przesyłek. Otwarcie terminalu w Zielonej Górze to kolejny krok w kierunku dalszej rozbudowy sieci dystrybucji PEKAES.− twierdzi Maciej Bachman, Prezes Zarządu Grupy PEKAES.

2018.02.12 PEKAES_nowy terminal
Nowy terminal znajduje się w pobliżu głównych tras na Poznań i Wrocław, co gwarantuje szybki i wygodny dojazd do największych miast zachodniej Polski oraz stwarza dogodne warunki dla potrzeb realizacji dystrybucji przesyłek.


PEKAES
Foto: PEKAES

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.