Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowa umowa z firmą Duracell

ID Logistics_Duracell_zespółMiędzynarodowy lider logistyki kontraktowej, Grupa ID Logistics, podpisała w Hiszpanii nową umowę z firmą Duracell, światowym producentem baterii. Do zadań ID Logistics należy kompleksowe zarządzanie obsługą magazynową i logistyczną produktów Duracell na Półwyspie Iberyjskim.
 
Około 1800 palet z produktami Duracell składowanych będzie na multi-klienckiej platformie w Cabanillas del Campo (prowincja Guadalajara w środkowej Hiszpanii) o powierzchni 40 tys. m², zarządzanej przez ID Logistics. Operator odpowiada za magazynowanie oraz w ramach scentralizowanej obsługi wszystkich kanałów sprzedaży, realizację zamówień i dystrybucję produktów Duracell w Hiszpanii i Portugalii.
 
Duracell, przejęty przez Berkshire Hathaway w 2016 roku, to firma z ponad 70-letnim doświadczeniem i silną pozycją w branży. Kluczowymi atrybutami marki Duracell są jakość i trwałość. Już od samego początku firma koncentrowała się na budowaniu swoich wartości dzięki innowacjom i zaangażowaniu na rzecz klientów i konsumentów.
 
Luis Estrada, dyrektor generalny Duracell Iberia, komentuje: „Szukaliśmy partnera, który byłby w stanie spełnić nasze wymagania co do obsługi logistycznej i nie ma wątpliwości, że ID Logistics może to zrobić. Byliśmy absolutnie przekonani co do wyboru ID Logistics, ze względu na doskonałość operacyjną, doświadczenie i wiedzę jego zespołu, a także wysoką jakość magazynów i długoterminową wizję. Zawierając umowę partnerską, jesteśmy pewni, że współpracujemy z idealnym partnerem w obszarze zarządzania logistyką, kluczowym aspekcie naszej działalności".
 
Javier Echenique, dyrektor generalny ID Logistics Iberia, uzupełnia: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, jakim obdarzył nas Duracell. Nasz nacisk na innowacje i ciągłe doskonalenie bardzo dobrze wkomponowują się w wizję korporacyjną tej firmy. W nadchodzących latach kluczem do dalszego rozwoju ID Logistics na Półwyspie Iberyjskim będzie posiadanie w portfolio nowych, wiodących marek”.
 
Źródło: ID Logistics
Foto: ID Logistics
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.