Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Nowa siedziba główna DSV Road

26 czerwca 2018

2018.06.26 DSVW drugiej połowie maja br. DSV Road zmieniło lokalizację swojego podwarszawskiego oddziału, a zarazem siedziby głównej drogowej dywizji DSV w Polsce, przeprowadzając się z Ołtarzewa do nowopowstałego obiektu w Ożarów Business Park w Duchnicach.

Wraz z rozpoczęciem operacji w nowej lokalizacji DSV Road zyskało do dyspozycji nowy, niezależny obiekt, zaprojektowany i wybudowany w oparciu o specyficzne potrzeby operatora i obejmujący w sumie ponad 7,5 tys. m2 powierzchni.

Decyzja o przeprowadzce jest wynikiem naszego dynamicznego rozwoju i związanego z nim zapotrzebowania na większy, nowoczesny obiekt, który będzie w stanie zapewnić nie tylko zwiększoną elastyczność prowadzonych przez nas operacji, ale także komfortowe warunki pracy dla ponad stu osób pracujących w ramach Oddziału Duchnice oraz centrali DSV Road w Polsce – mówi Filip Czerwiński, Prezes Zarządu DSV Road.

Nowy obiekt stanowi odpowiedź na nasze potrzeby w zakresie nieustannego wzrostu obsługiwanego przez nas wolumenu. Dzięki zupełnie nowej infrastrukturze magazynowej w części cross-dockowej, obejmującej nie tylko większą liczbę ramp, ale także nowy układ magazynu przeładunkowego, jesteśmy w stanie udoskonalić efektywność procesów magazynowych dla naszych klientów. Jestem przekonany, że nowoczesna i dobrze zaprojektowana przestrzeń magazynowa oraz nowe miejsce pracy dadzą nam możliwości dalszego dynamicznego rozwoju biznesu – mówi Aristoteleis Liadis, Dyrektor Oddziału, DSV Road.

2018.06.26 DSV_2
Nowa lokalizacja DSV Road w Duchnicach obejmuje blisko 1,4 tys. m2 powierzchni biurowej, 3,5 tys.m2 magazynu logistycznego z 11 dockami przeładunkowymi oraz magazyn cross dockowy o powierzchni 2,7 tys. m2 z 21 dockami przeładunkowymi i 2 bramami na poziomie zero. Ożarów Business Park znajduje się w sąsiedztwie autostrady A2, pozwalając tym samym na zwiększenie efektywności czasowej wykonywanych przez operatora transportów krajowych i międzynarodowych.

Wynikiem dynamicznego rozwoju DSV Road jest stałe powiększanie oraz dopasowywanie powierzchni operacyjnej, która jest niezbędna do efektywnej obsługi rosnącej grupy klientów. Operator posiada tym samym już 15 lokalizacji w Polsce, a rozwój infrastruktury DSV Road na przestrzeni ostatnich miesięcy objął m.in. uruchomienie nowego oddziału w Szczecinie oraz zmiany lokalizacji w Gdańsku, Sosnowcu oraz w Krakowie.

 

DSV
Foto: DSV

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.