Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nowa profesjonalna klasa średnia HD

NT_22_1_Retail_broken_glass_liquid_app_1_CI15_(jpg)Ciesząca się świetnymi opiniami i niezawodnością klasa średnia urządzeń wysokociśnieniowych HD została poddana zabiegowi przeprojektowania. Głównym celem podczas tego zabiegu było podniesienie ergonomii i funkcjonalności tych produktów. Ponadto przeanalizowaliśmy różne wymagania klientów w różnych grupach docelowych, dlatego też stworzyliśmy modułową konstrukcję z 3 wariantami które bazują na jednej wspólnej platformie.
 
Wersja stacjonarna to proste urządzenie z możliwością zawieszenia na ścianie. Wersja mobilna wyposażona jest w duże koła z praktycznym schowkiem na wyposażenie i akcesoria. Wersja budowlana Cage posiada stalową ramę ochronną chroniącą urządzenie przed uszkodzeniem, również ułatwia transport np. na rusztowaniach.
 
W nowym modelu znajdziemy automatyczny reduktor ciśnienia, mosiężną głowicę oraz duży filtr wody chroniący głowicę przed uszkodzeniem. Wszystkie te zabiegi przyczyniły się do podwyższenia wydajności, jakość oraz wygody czyszczenia. Nowa klasa średnia HD jest zdolna do pracy w pionie i poziomie. Łatwy dostęp do pompy ułatwia serwis bez zdejmowania pokrywy. Duże koła zapewniają dobrą mobilność i profesjonalny wygląd. Kompaktowe wymiary ułatwiają transport. Wszystkie usprawnienia czynią te urządzenia idealnym rozwiązaniem do wykorzystania na budowach, do czyszczenia elewacji, budynków, sprzętu budowlanego, podłóg i ścian, ale również do czyszczenia pojazdów, maszyn, jak i do wszystkich innych typowych zastosowań gdzie mycie ciśnieniowe jest niezastąpione.
 
Profesjonalne Odkurzacze NT
Urządzenia NT to sprawdzone profesjonalne odkurzacze uniwersalne, teraz zaprojektowane na nowo z bardziej wydajnym i ciszej pracującym systemem Tact2 obsługiwanym za pomocą pokrętła. Dzięki nowej generacji  udoskonalonego systemu oczyszczania filtra gwarantują bezawaryjną pracę przy zmniejszonym poziomie hałasu. Jest to najlepszy system oczyszczania filtra na rynku.
 
Odkurzacze wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na czynniki zewnętrze i uderzenia co pozwoli na bezawaryjną pracę przy pracach remontowo budowlanych. Dodatkowo zastosowane koła pozwolą na bezproblemowy transport odkurzacza nawet w ciężkich warunkach. Całe urządzenie wykończone jest w kolorze antracytowym z delikatnym żółtym wykończeniem charakterystycznym dla profesjonalnych urządzeń marki Kärcher. Odkurzacze charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi oraz niską wagą która umożliwi wygodne i łatwe korzystanie.
 
Zastosowany płaski, falisty filtr umieszczono w specjalnej kasecie, dzięki czemu operator nie ma kontaktu z zanieczyszczeniami, a filtr nie uszkadza się podczas wkładania czy mechanicznego oczyszczania. Odkurzacze wyposażono w nowe, bardziej ergonomiczne akcesoria: kolanka, ssawki, węże i rury. Należy wziąć pod uwagę pozycje firmy Kärcher na rynku, lata praktyki, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz produkty cieszące się znakomitą opinią od wielu lat. Kolejnym ważnym atutem jest pokaźna sieć dealerska marki Kärcher na terenie Polski oraz wysoki poziom usług serwisowych. Warto również wspomnieć o szerokiej gamie akcesoriów dostępnych do odkurzaczy serii NT.   
 
Kärcher
Foto: Kärcher
 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.