Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Najnowsze opony i auta Macieja Dreszera

MICHELIN Pilot Alpin 4Podczas targów Michelin przestawi swoją najnowszą letnią oponę sportową MICHELIN Pilot Sport 4 S do samochodów UHP (Ultra High Performance) takich jak: Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, MC Laren, Porsche, Nissan GTR, Honda Type R, Renault Megane RS. Opona przeszła testy niezależnych organizacji TÜV SÜD i DEKRA, w których zajęła pierwsze miejsce w kilku kluczowych obszarach jednocześnie: hamowanie na suchej nawierzchni, hamowanie na mokrej nawierzchni, czas okrążenia na suchej nawierzchni i trwałość.

Ponadto na stoisku Michelin będzie można zobaczyć pierwszą oponę letnią z homologacją zimową MICHELIN CrossClimate+, gamę letnich opon sportowych oraz opon zimowych, od podstawowego modelu MICHELIN Alpin 5 po ogumienie z segmentu UHP (Ultra High Performance), jak MICHELIN Pilot Alpin 4 czy MICHELIN Latitude Alpin.

Ponadto podczas targów Michelin zaprezentuje aż dwa samochody Macieja Dreszera. Pierwszy z nich to auto z europejskiej serii NASCAR, której patronuje Michelin, czyli Ford Mustang NASCAR z silnikiem V8 o poj. 5,7 litra. Samochód z karoserią z włókna szklanego ma ponad 5 m długości oraz waży jedynie 1210 kg, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 300km/h. Drugi z samochodów to zwycięskie BMW M235i Racing Cup – jedyny egzemplarz w Polsce i jeden z 80 wyprodukowanych na świecie. Samego Macieja Dreszera będzie można spotkać na stoisku Michelin. Jest on jednym z najbardziej obiecujących młodych kierowców w Polsce. Ma tylko 21 lat, a na swoim koncie zwycięstwa m.in. w klasyfikacji generalnej cyklu wyścigów BMW M235i Racing Cup. W tym roku podjął kolejne wyzwanie: start w cyklu NASCAR.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Michelin nr 334 (hala C) na nadchodzących targach Inter Cars.

 

Źródło: Michelin
Foto: Michelin

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.