Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4

Najemcy zostają w Ideal Distribution Center

07 czerwca 2018

2018.06.07 CresaSpółki Altto J. Szeluga i Nat-Com zdecydowały się zostać w kompleksie Ideal Distribution Center, przeprowadzając się na większą powierzchnię. Najemców reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma Altto J. Szeluga, właściciel marki Office Media, prowadzi największy sklep z artykułami biurowymi w Warszawie. Świadczy także kompleksowe usługi biuroserwisowe. Firma jest obecna na polskim rynku od 2005 roku. W Ideal Distribution Center wynajmuje prawie 1300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

- Dzięki perfekcyjnej logistyce skutecznie i szybko obsługujemy największe koncerny, firmy i organizacje działające na terenie całego kraju. Nowy magazyn jeszcze bardziej usprawni łańcuch dostaw dla naszych klientów – mówi Justyna Szeluga, Prezes firmy Altto J. Szeluga.

Firma Nat-Com działa na polskim rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w obsłudze agencji reklamowych, wydawnictw, drukarni, firm małej poligrafii oraz dużych, średnich i małych grup roboczych w zakresie dostarczania sprzętów biurowych: drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych. Nowy magazyn firmy Nat-Com to 650 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

- Jakość obsługi klienta to nasz priorytet, dlatego na terenie Warszawy zapewniamy dostawę towaru własnym transportem. Magazyn na Okęciu położony jest w idealnym miejscu tak, abyśmy sprawnie odebrali i dostarczyli odpowiedni sprzęt do klienta nawet tego samego dnia – mówi Sylwester Guzik, Wiceprezes firmy Nat-Com.2018.06.07 Cresa_Milosz Borkowski

Ideal Distribution Center to kompleks, który łączy funkcję magazynowo-biurową, wybudowany w formacie Small Business Unit na warszawskim Okęciu. Park położony jest ok. 5 km od drogi ekspresowej S8 oraz ok. 3,5 km od drogi ekspresowej S2, zapewniając dogodny dostęp do autostrady A2 (Berlin-Poznań-Warszawa). Lokalizacja parku umożliwia sprawny dostęp do Trasy Krakowskiej (drogi krajowej nr 7) oraz Trasy Katowickiej (drogi krajowej nr 8). Właścicielem kompleksu jest CBRE Global Investors.

- Nasi klienci poszukiwali powierzchni dostępnej od ręki w Warszawie z wygodnym dojazdem dla pracowników oraz klientów firm. Najlepszym rozwiązaniem okazała się obecna lokalizacja, która umożliwiła ekspansję w ramach tego samego parku i wynajęcie całej powierzchni w innym budynku – mówi Miłosz Borkowski, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

 

Cresa
Foto: Cresa

 

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.