Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Nagroda dla VIVE Transport

VIVE_Transport_dyplomW dniu 28 lutego br. podczas uroczystej Gali w Starej Zajezdni w Krakowie ogłoszone zostały wyniki Gazele Biznesu 2017 - rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W gronie laureatów tegorocznej edycji rankingu znalazła się spółka VIVE Transport. Podczas uroczystej Gali spółkę reprezentowali prezes Grzegorz S. Woelke oraz rzecznik prasowy Grupy VIVE Ewelina Rozpara.
 
Laureat nagrody VIVE Transport to jedna ze spółek wchodzących w skład VIVE Group, z których główna - VIVE Textile Recycling, działając od 26 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. VIVE Transport to jedno z największych na polskim rynku prywatnych przedsiębiorstw transportowo-spedycyjnych, specjalizujących się w przewozach wysokokubaturowych nadwoziami wymiennymi. Do klientów firmy należą wiodące polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa z branży automotive, opakowań, AGD, meblarskiej, materiałów izolacyjnych i przetwórstwa drzewnego. VIVE Transport dysponuje 80 zestawami przestrzennymi oraz 700 nadwoziami wymiennymi typu BDF. Posiadana przez firmę flota składa się z pojazdów marki DAF, VOLVO i SCANIA, nie starszych niż 3 letnie. Wszystkie pojazdy i nadwozia wymienne monitorowane są w systemie GPS TRANSICS zintegrowanym z systemem ERP Speed i prowadzone w załogach dwuosobowych. Głównymi kierunkami działalności przewozowej spółki są: Niemcy, Szwajcaria, Dania, Holandia, Belgia, Francja, Włochy i Czechy.
 
Ambicje logistyczne Grupy VIVE sięgają dalej. W związku z budową centrum logistycznego w Panattoni Park Kielce w 2017 roku powołana została spółka VIVE Logistic Services. Celem jej powołania jest zaoferowanie wysokiej jakości usług logistyczno-magazynowych dla klientów wewnętrznych skupionych w Grupie VIVE oraz klientów zewnętrznych. Jako operator logistyczny VIVE Logistic Services oferuje klientom w zakresie logistyki magazynowej innowacyjne i wysoko przetworzone usługi wymagające szczególnych umiejętności zasobów ludzkich oraz rozwiązania magazynowe w klasie A/A+ w regionie świętokrzyskim. Ponadto rozwiązania w logistycznym łańcuchu wartości klientom poszukującym innowacyjnych, zwinnych rozwiązań maksymalizujących wykorzystanie wszystkich dostępnych okazji do zwiększenia przewagi konkurencyjnej. Realizacja tej misji jest oparta na najnowszych rozwiązaniach informatycznych, które będą wsparciem dla obsługi magazynów jak również możliwością zaoferowania najwyższej jakości usług również w branży e-commerce.
 Gazele_Biznesu_3 od lewej_Grzegorz_Woelke
O Rankingu Gazele Biznesu
„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce zestawienie sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest to ranking wiarygodny i rozpoznawalny wśród przedsiębiorców. Celem rankingu jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.
 
To prestiżowe wyróżnienie otrzymują firmy dobrze zarządzane, uczciwe i cieszące się dobrą kondycją finansową. O jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.
VIVE Transport
Foto: VIVE Transport
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.