Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Mocarze Tras przybywajcie!

zdjJesteś kierowcą samochodu ciężarowego, podróżnikiem lub po prostu lubisz duże auta? Mamy dla Ciebie nietypowy pomysł na spędzenie najbliższej niedzieli! Przyjedź na spotkanie Mocarze Tras i poznaj świat truckersów. Czekają na Ciebie: symulator jazdy samochodem ciężarowym, instruktorzy ćwiczeń fitness, porady dietetyka, kursy samoobrony i oczywiście ogromne ciężarówki.

Zapraszamy 24 września od godziny 13:00 do Serwisu Raben Transport, ul. Poznańska 71, Gądki koło Poznania. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Na uczestników niedzielnego wydarzenia czekają atrakcje zorganizowane przez Raben Transport wspólnie z partnerami, fundacją Truckers Life oraz klubem MAN Trucker’s World. Co dokładnie będzie się działo?

Kursy samoobrony z instruktorami Krav Magi, pokazy ćwiczeń, wykonywanych w kabinie ciężarówki i na zewnętrznej siłowni oraz z wykorzystaniem pojazdów ciężarowych, kuchnia live z przykładami prostych dań do przygotowania w trasie oraz symulator jazdy samochodem ciężarowym. Do tego stanowiska dietetyków z Koła Naukowego Dietetyków z Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy zbadają stan zdrowia i kondycję kierowców obecnych i poddadzą analizie skład ich ciała.

To nie wszystko. Będziemy również mówić o bezpieczeństwie na drodze oraz o tajemniczych usterkach i awariach pojazdów ciężarowych. Nasi eksperci z serwisu podpowiedzą jak sobie z nimi radzić, a koledzy z MAN przyjadą ze swoim zestawem ProfiDrive oraz instruktorami jazdy i pokażą nam jak jeździć ekonomicznie i ekologicznie. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

Celem wydarzenia jest pokazanie pracy zawodowych kierowców. Zwrócenie uwagi na specyfikę ich stylu życia oraz możliwości jakie mają w trasie, pod kątem ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania.

Zawód kierowcy jest niezwykle odpowiedzialny i bywa trudny, ale z drugiej strony jest ogromnie ciekawy. To ciągłe podróże, piękne widoki, odkrywanie nowych miejsc i miast, smakowanie potraw, poznawanie ludzi. Wydarzenie Mocarze Tras ma na celu opowiedzenie o tym pięknym zawodzie i docenienie kierowców. Ponieważ bez ich wysiłku i zaangażowania półki sklepowe byłyby puste, a nam brakowałoby dostępu do wszelakich dóbr i towarów, bo nie miałby ich kto dostarczyć.

Z jednej strony spotkanie jest skierowane do samych kierowców, dla których Raben Transport, fundacja Truckers Life oraz MAN Trucker’s World Polska przygotowały moc porad dotyczących atrakcji w trasie i samego stylu życia. Z drugiej strony niedzielna impreza to szansa dla wszystkich zainteresowanych samochodami ciężarowymi, pracą i stylem życia kierowców na poznanie bliżej tej grupy zawodowej oraz ogromnych aut. Będą także atrakcje dla najmłodszych, a zatem mile widziane będą całe rodziny.

Serdecznie zapraszamy!

Data: 24 września od godziny 13:00
Miejsce: Serwis Raben Transport przy ul. Poznańskiej 71 w Gądkach koło Poznania

Wskazówki dotyczące dojazdu:
Jadąc drogą S11 z obu kierunków, należy zjechać zjazdem na Szczodrzykowo i kierować się według znaków w stronę placówek Grupy Rabena. Na rondzie Theodorusa Raben, jadąc od strony Poznania - drugi zjazd, natomiast od strony Kórnika - pierwszy zjazd. Dalej prosto aż do parkingu przy Serwisie Raben Transport.

 

Źródło: Raben
Foto: Raben

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.