Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Mobilne narzędzia biznesowe

emil_FZ-G1_Slim_dock_SygicProgram partnerski Panasonic ISV (Independent Software Vendor), dostarcza klientom najlepsze rozwiązania do mobilnego oprogrmowania biznesowego, dołączyła do niego firma Sygic, zajmująca się tworzeniem oprogramowania nawigacyjnego. To oznacza, że jej aplikacje i mapy przeznaczone dla branży transportowej, logistycznej, służb ratunkowych i wielu innych pracowników terenowych będą wykorzystywane we wzmocnionych notebookach i tabletach Panasonic. Z rozwiązań firmy Sygic skorzystało już ponad 2000 flot i milion profesjonalnych kierowców na całym świecie.
 
Aplikacja Sygic Professional Navigation SDK (Software Development Kit) ro rozwiązanie gotowe do integracji z systemami logistyki i zarządzania flotą. Jako jedno z najbardziej elastycznych rozwiązań nawigacyjnych dla transportu, obsługuje wszystkie podstawowe systemy operacyjne. Oferuje najnowsze mapy pochodzące od renomowanych globalnych i lokalnych dostawców map z całego świata, w ponad 40 językach. Uwzględniają one między innymi ograniczenia dla ciężarówek czy pojazdów przewożących niebezpieczne materiały. Mapy zostały zaprojektowane tak, aby można je było pobrać, dzięki czemu ewentualne problemy z sygnałem nie przeszkadzają w korzystaniu z nawigacji.
 
Firma Sygic oferuje również interfejsy API map internetowych, geokodowania i wyszukiwania oraz planowania tras w celu optymalizacji zarządzania flotą. Komercyjny algorytm wyznaczania tras dla ciężarówek, pojazdów uprzywilejowanych, autobusów i taksówek jest używany przez milion profesjonalnych kierowców na całym świecie. Co ważne, pojedyncze źródło map i tras w internecie oraz na urządzeniach mobilnych sprawia, że rzeczywiście przejechany dystans zawsze jest zgodny z trasą zaplanowaną w biurze.
 
- System nawigacyjny jest kluczowym komponentem urządzeń mobilnych dla wielu naszych klientów, począwszy od firm usługowych, którym zależy na monitorowaniu i sprawnym zarzadzaniu flotą, po służby ratunkowe, których celem jest znalezienie najszybszej trasy. Dzięki bliskiej współpracy z firmą Sygic, jako preferowanym dostawcą rozwiązań GPS, będziemy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów już w momencie zakupu sprzętu, dostarczając najlepsze wytrzymałe urządzenie ze zintegrowanym systemem nawigacji - mówi Sylvaine Smith, European Business Development Manager w Panasonic Computer Product Solutions.
 
- Notebooki i tablety Panasonic Toughbook i Toughpad to idealny sprzęt do integracji systemów nawigacyjnych Sygic z aplikacjami biznesowymi innych firm. Współpracując z wiodącym graczem na europejskim rynku wytrzymałych urządzeń mobilnych, a obecnie również najszybciej rozwijającym się producentem urządzeń typu handheld, tworzymy wydajne rozwiązanie, które usprawnia działanie floty – uważa Tomas Michalik, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Sygic.
 
Program partnerski ISV firmy Panasonic ma na celu dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie mobilnego oprogramowania biznesowego, zintegrowanych z wiodącymi na rynku wytrzymałymi notebookami Toughbook i tabletami Toughpad. Dzięki niemu Panasonic oferuje klientom aplikacje i systemy biznesowe, które zostały zaprojektowane, wypróbowane i przetestowane z myślą o poprawie wydajności pracowników mobilnych.
 
Panasonic
Foto: Panasonic
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.