Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Kolejny magazyn Leroy Merlin w Polsce

27Eksperci JLL reprezentowali Leroy Merlin w poszukiwaniu lokalizacji oraz przygotowaniu długoterminowej strategii najmu. Francuska sieć hipermarketów budowlanych, wynajęła 3 400 mkw. powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym.


– Znakomita lokalizacja Pomorskiego Centrum Logistycznego była decydującym czynnikiem dla Leroy Merlin przy wyborze powierzchni. Naszemu klientowi zależało bowiem, aby magazyn był położony niedaleko gdańskiej Oliwy, gdzie znajduje się sklep firmy. Obiekt w Pomorskim Centrum Logistycznym będzie pełnił rolę jego zaplecza – komentuje Mateusz Iłowiecki, Starszy Konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.
 

– Pomorskie Centrum Logistyczne zapewni Leroy Merlin szybki i sprawny transport towarów do sklepu firmy położonego przy ul. Grunwaldzkiej. Dzięki swojemu korzystnemu położeniu blisko aglomeracji trójmiejskiej oraz dogodnym połączeniom z okolicznymi drogami szybkiego ruchu PCL może zapewnić efektywne wsparcie dla firm z sektora detalicznego, FMCG i e-commerce – informuje Jarosław Czechowicz, Dyrektor ds. Zarządzania Portfelem Nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej w Goodman Polska.
 
Pomorskie Centrum Logistyczne stanowi zespół obiektów magazynowych w Gdańsku, należących do firmy Goodman. To multimodalne centrum logistyczne łączy Polskę z innymi krajami poprzez transport kolejowy, drogowy i morski. Ponadto, kompleks jest korzystnie zlokalizowany w odległości dziewięciu km od centrum Gdańska i 23 km od Międzynarodowego Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Dojazd do magazynów zapewnia droga ekspresowa S6 i autostrada A1.
 
To kolejny już przykład owocnej współpracy pomiędzy Leroy Merlin a JLL. W ostatnim czasie doradcy z ramienia JLL wspierali francuską sieć w wynajmie 123 600 m kw. w Piątku, okolicach Łodzi.
 
 
Foto: magazyny.pl
Źrodło: magazyny.pl
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.