Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Karolina Tokarz pokieruje firmą PROMAG S.A.

Prezes Zarządu, Naczelny Dyrektor PROMAG S - Karolina Tokarz_small-newNowym Prezesem Zarządu i Naczelnym Dyrektorem PROMAG S.A. została Karolina Tokarz. Zastąpiła na stanowisku dotychczasowego Prezesa – Lesława Łuczaka, który objął z kolei funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.
 
Karolina Tokarz jest związana z PROMAG od kilkunastu lat. Od 1999 roku zarządzała siecią sprzedaży oraz marketingiem Spółki, pełniąc funkcję Dyrektora ds. Handlu i Marketingu a od 2002 roku również Członka Zarządu PROMAG S.A. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej i Studium Menedżerskiego w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu. Od 2015 roku pełni funkcję członka Rady Naukowej IliM oraz Rady Biznesu WBMiZ Politechniki Poznańskiej. Jest również laureatką wielu ważnych nagród i wyróżnień. Za swoją dotychczasową aktywność zawodową została odznaczona m.in. srebrnym medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego "Labor omnia vincit", statuetką „Przyjaciel Sukcesu” dla najlepszych menedżerów w kraju oraz Brązowym Krzyżem Zasługi - państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta RP.
 
- Pan Lesław Łuczak kierował firmą PROMAG od 1998 roku i nie mam wątpliwości że był to dla nas bardzo dobry czas – mówi Karolina Tokarz, nowy Prezes Zarządu i Naczelny Dyrektor PROMAG S.A. Zbudowaliśmy w tym czasie własną sieć sprzedaży, w 2000 roku wprowadziliśmy na rynek pierwsze produkty sygnowane marką PROMAG, a trzy lata później jako jedna z pierwszych firm produkujących wyposażenie magazynowe uruchomiliśmy sklep internetowy. Sukcesom rynkowym i sprzedażowym towarzyszyły kolejne premiery produktów, ważne dla naszej firmy przeobrażenia organizacyjne oraz duże inwestycje, jak chociażby budowa Centrum Logistycznego w Koninku czy Centrum Techniki Magazynowej PROMAG. Dziś jesteśmy liderem w intralogistyce z bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki - mamy bardzo mocną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku, setki zadowolonych klientów i profesjonalne zaplecze konstrukcyjno-projektowe. Nie zamierzamy jednak zwalniać tempa. Chcemy skupić się na tworzeniu i oferowaniu nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań magazynowych, które będą optymalizować procesy intralogistyczne w polskich przedsiębiorstwach. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że rynek nieustannie się zmienia i staje się coraz bardziej konkurencyjny, a to wymaga od nas ciągłej aktywności, wysiłku i rozwoju w nowych kierunkach. Chcemy pozostać integratorem rozwiązań intralogistycznych a jednym z priorytetowych obszarów będzie dla nas w następnych latach automatyzacja i robotyzacja procesów magazynowo-produkcyjnych. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i własnym know-how. Dzięki temu już teraz realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki związane z automatyzacją składowania i transportu wewnętrznego oraz robotyzacją procesów kompletacji i paletyzacji. Na pewno nie jest to koniec możliwości rozwoju firmy. – podkreślała po nominacji Karolina Tokarz.
 
Potwierdzeniem przyjętego kierunku rozwoju PROMAG S.A. jest awans Marka Łabędy - dotychczasowego Dyrektora ds. Technicznych, który dołączył do grona Członków Zarządu Spółki.
 
Aktualni Członkowie Zarządu PROMAG S.A.
 
- Karolina Tokarz – Prezes Zarządu, Naczelny Dyrektor
- Aleksandra Biedzińska - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy
- Marek Łabęda - Członek Zarządu, Dyrektor ds. Technicznych
Przewodniczący Rady Nadzorczej PROMAG S.A.
 - Lesław Łuczak (Prezes Zarządu w latach 1998-2015)
 
Kamil Kubicz
Foto: PROMAG S.A.
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.