Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

JYSK w P3 Piotrków

P3 Piotrkow parkP3 wiodący ogólnoeuropejski, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych oddał do użytku dedykowany magazyn o powierzchni 37,000 m2 międzynarodowej sieci handlowej JYSK. Podczas rocznej współpracy między P3 a JYSK najemca powiększył wynajmowaną powierzchnie pięciokrotnie. Obecnie zajmuje niemal 50,000 m2 na terenie parku logistycznego w Piotrkowie. 
 
W 2017 roku JYSK rozpoczął współpracę z P3 Piotrków wynajmując 10,504 m2. W tym samym roku ze względu na duże zapotrzebowanie znacznie powiększył wynajmowaną powierzchnię decydując się na dedykowany magazyn. Na czas trwania budowy tego obiektu, P3 zapewniło klientowi dodatkową powierzchnię tymczasową.
 
Andrzej Wroński, Group Head of Asset Management w P3 Logistic Parks powiedział: „Jesteśmy zadowoleni z możliwości zapewnienia tak dużego zaplecza magazynowego dla światowego lidera wyposażenia wnętrz. Za każdym razem wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów – w przypadku JYSK było to nie tylko zapewnienie dedykowanej powierzchni zaprojektowanej specjalnie dla najemcy, ale również propozycja wynajmu dodatkowych 10,000 m2 na czas budowy obiektu dedykowanego klientowi.”.
 
Nowo oddany obiekt o wysokości 10 m jest wyposażony w panele z rdzeniem PIR efektywniej izolujące obiekt magazynowy od warunków zewnętrznych i energooszczędne oświetlenie LED. Powierzchnie wynajmowane przez firmę na terenie parku P3 Piotrków pełnią funkcję magazynów buforowych. Produkty są do nich sprowadzane i przechowywane nawet przez kilka miesięcy, zanim zostaną przesłane do głównego magazynu dystrybucyjnego firmy w Radomsku i dopiero z niego do poszczególnych sklepów lub klientów.
 
Bartek Tulejko, Dyrektor Logistyki CEE w JYSK, powiedział: „Zdecydowaliśmy się na współpracę z P3 ze względu na dotychczasowe, dobre doświadczenia, lokalizację wpisującą się w model logistyczny JYSK, a także bardzo krótki termin od decyzji do realizacji projektu. Pomimo bardzo napiętego harmonogramu, obiekt został oddany do użytkowania w zakładanym terminie. JYSK dynamicznie rozwija swoją sieć sprzedaży, szczególnie w regionie Europy Środkowej. Jako firma zorientowana na potrzeby klienta, zapewniamy wysoką dostępność towaru na półce. Powoduje to gwałtowne zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe - obecnie użytkujemy prawie 250,000 m2 magazynów w środkowej Polsce wliczając w to własne obiekty w Radomsku”
 
P3
Foto: P3
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.