Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Exide oficjalnym partnerem Pucharu Toru Słomczyn

1_Exide_Li_IonExide Technologies, producent akumulatorów marek Centra i Exide, został oficjalnym partnerem Pucharu Toru Słomczyn w sezonie 2018. To już kolejny sponsorki sezon Exide w ramach zawodów Asfaltowego Pucharu Toru Słomczyn + YTC – wydarzenia, podczas którego kierowcy amatorzy ścigają się na torze o długości 1,5 km o idealnie równej nawierzchni Autodromu Słomczyn –  oraz Szutrowego Pucharu Toru Słomczyn.
 
Inauguracja sezonu, czyli I runda zawodów na Asfaltowym Pucharze Toru Słomczyn, odbędzie się już 15 kwietnia (niedziela). W tym roku impreza połączona jest z Young Timer Cup – zawodami kierowców posiadających tzw. klasyki (pojazdy wyprodukowane przed 1992 rokiem).
 
Autodrom Słomczyn – pierwsze zawody na torze Słomczyn odbyły się w październiku 1994 roku i były związane z początkami polskiego rallycrossu. Obiekt posiadał wówczas jedynie nawierzchnię szutrową, a w zawodach wzięli udział zawodnicy rajdowi i wyścigowi, którzy chcieli zmierzyć się w nowej dyscyplinie. W kolejnych latach tor przechodził modyfikacje i obecnie posiada nowoczesny, asfaltowy autodrom, na którym co roku odbywają się zawody. Więcej informacji: www.autodromslomczyn.pl
 
Exide Technologies
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.