Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

ECR Forum 2018: Collaboration in digital transformation

ECR -logoPostęp technologiczny w zawrotnym tempie podbija rynki globalne i lokalne. Innowacje, globalizacja, transformacja – to zjawiska, które są wyzwaniem, ale i miarą sukcesu dla firm, które coraz szybciej muszą dostosowywać się do wyzwań otoczenia. Wyrusz w fascynującą podróż z Kjellem A. Nordströmem, który poprowadzi słuchaczy od źródeł – założeń leżących u podstaw społeczeństwa, przez analizę i zmiany zachowań konsumentów, po ich implikacje w przyszłości dla biznesu oraz, w szczególności, dla łańcucha wartości.
 
Przekonaj się, jaki wpływ będą miały wielkie miasta, galopująca urbanizacja, świadomy konsument, rosnąca siła kobiet – na perspektywy rozwoju rynku spożywczego.
Poznaj zwycięzców i przegranych dynamicznych zmian – Chiny, Indie, Europa, Afryka, Ameryka – i miejsce Polski na tej mapie.
  • Zainspiruj się dobrymi praktykami z innych organizacji i rynków.
  • Spotkaj liderów polskiego rynku FMCG i DIY, ekspertów i porywających prelegentów z Polski i ze świata.
  • Nawiąż cenne kontakty w branży.
Zapraszamy na ósmą edycję konferencji ECR Forum: Collaboration in digital transformation, która odbędzie się 4 października br. w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie.
ECR Forum  – to wyjątkowo treściwa i inspirująca konferencja, doroczne spotkanie menedżerów łańcucha dostaw branży FMCG i DIY. Spotkaj się z liderami rynku i doborowym towarzystwem menedżerów rynku. Tu współpraca się opłaca!
Wśród prelegentów m.in.:
  • Kjell A. Nordström – guru nowej ekonomii, ekonomista, filozof
  • David Hughes – ekspert i doradca rynku spożywczego na całym świecie
  • Dalius Misiunas (Grupa Maxima)
  • Pedro Martinho (Grupa Eurocash)
Organizatorem ECR Forum jest ECR Polska - organizacja zrzeszająca firmy branży FMCG, DIY i pokrewnych, licząca ponad 50 członków - wiodących detalistów, dystrybutorów i producentów w Polsce, a także dostawców usług logistycznych i rozwiązań technologicznych, marketingowych, badawczych dla sektora dóbr szybkorotujących.
Naszą rolą jest utrzymywanie neutralnej platformy dla rozwoju współpracy partnerów handlowych w myśl koncepcji ECR (Efficient Consumer Response). Dzięki temu nasi członkowie mogą wspólnie dostarczać trwałej wartości Konsumentom – lepiej, szybciej, mniejszym kosztem i w sposób zrównoważony. Wypracowane przez ECR “najlepsze praktyki” są wdrażanymi standardami i narzędziami, których implementacja przekłada się na rzeczywiste usprawnienia i oszczędności.
Więcej o wydarzeniu: ecr.pl/forum2018
ECR Polska
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.