Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Drukarki nowej generacji z serii ZT600

zt620Zebra Technologies Corporation , lider na rynku wytrzymałych komputerów przenośnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, rozszerzonych o oprogramowanie i usługi, które umożliwiają widoczność procesów całego przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym, wprowadziła nowe drukarki przemysłowe ZT600 i ZT510. Modele, przeznaczone do eksploatacji w trudnych warunkach, oferują wysoką jakość druku i długi czas nieprzerwanej pracy. Zebra wprowadziła również produkt Printer Profile Manager Enterprise – rozwiązanie do zdalnego zarządzania drukarkami za pośrednictwem przeglądarki WWW dla drukarek Zebra® z obsługą Link-OS®. Aplikacja pozwala znacząco zmniejszyć koszty i nakłady czasowe potrzebne na zarządzanie.
 
Keith LeFebvre, wiceprezes działu opracowywania i zarządzania produktami i rozwiązaniami w grupie Specialty Printing Group, Zebra Technologies powiedział: „Drukarki serii ZT600 są niezrównane pod względem jakości, trwałości i wydajności, dzięki czemu mogą pracować w niemal każdym środowisku. Obsługa Link-OS czyni z nich także urządzenia sieciowe. Dzięki produktowi Printer Profile Manager Enterprise oraz wprowadzeniu Link-OS do linii drukarek przemysłowych nasi klienci zyskują łatwe podłączenie do sieci oraz wygodną eksploatację, wdrażanie, konserwację i rozwiązywanie problemów z drukarkami. W efekcie mogą liczyć na większą produktywność i wydajność operacyjną”.
 
ZT610 i ZT620 to trwałe, niezawodne drukarki, które charakteryzują się wysoką szybkością wydruku. To urządzenia, która pozwalają zwiększyć produktywność w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu, logistyki i opieki zdrowotnej. Poprzednia seria drukarek Zebra Xi4 cieszyła się uznaniem klientów. W oparciu o nią producent stworzył serię ZT600, która oferuje szereg nowych funkcji ułatwiających obsługę. Wśród nich wymienić można uproszczone ładowanie nośnika i taśmy, czytelny wyświetlacz kolorowy informujący o statusie drukarki i pomoc multimedialną z instrukcjami.
 
Seria drukarek ZT600 obsługuje aplikacje Link-OS, służące do usprawniania wdrażania usługi, łączności sieciowej, codziennej eksploatacji i rutynowych czynności konserwacyjnych optymalizujących produktywność. Dzięki Printer Profile Manager Enterprise informatycy mogą utrzymywać najbardziej aktualne zabezpieczenia drukarek z obsługą Link-OS. Mają też możliwość łatwego zdalnego zarządzania, rozwiązywania problemów i konfiguracji flot drukarek Zebra z jednej lokalizacji. Wszystko to przekłada się na niższe koszty operacyjne.
Drukarki zt610-zt620
Zebra wprowadziła do oferty atrakcyjną kosztowo drukarkę ZT510. To urządzenie jest skierowane do klientów, którzy poszukują rozwiązań oferujących wysoką jakość druku i trwałość, ale wymagają jedynie podstawowego zestawu funkcji.
 
W drukarkach Zebra najlepiej wykorzystywać certyfikowane materiały eksploatacyjne Zebra, takie jak etykiety termotransferowe, tagi i identyfikatory zapasów RFID. Pozwalają one zapewnić stałą jakość wydruków, jednocześnie zmniejszając łączny koszt posiadania sprzętu i optymalizując jego wydajność.
 
Źródło: Zebra Technologies
Foto: Zebra Technologies 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.