Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Doskonalszy produkt premium

DHL-usluga premiumDHL Freight, jeden z wiodących dostawców usług transportu drogowego w Europie, udoskonalił zakres oraz zasięg swojej usługi premium dla ładunków drobnicowych (LTL). Od teraz usługa DHL Freight Eurapid dostępna jest poprzez sieć 105 terminali w 22 krajach europejskich. Dzięki priorytetowemu procesowaniu przesyłek, zapewnia niezwykle szybkie i terminowe dostawy do najważniejszych ośrodków gospodarczych w Europie. W przypadku ładunków do 2,5 tony możliwy jest obecnie odbiór w dniu złożenia zlecenia. Dla wybranych lokalizacji dostępna jest usługa dodatkowa -  dostawa do godz. 12.
 
„DHL Freight Eurapid, jako usługa premium dla spedycji drobnicowej jest uzupełnieniem naszego obecnego portfolio”, wyjaśnia Uwe Brinks, CEO DHL Freight. „Aktualne rozszerzenie oferty oznacza dla nas kolejny krok w kierunku nowej strategii Freight 2020. Naszym celem jest, aby oferowane przez nas usługi cechowała możliwie najwyższa jakość, szybkości realizacji oraz niezawodność. Klienci z branży technologicznej, tekstylnej, sektora mody i innych są zainteresowani krótkimi czasami dostaw oraz terminowymi realizacjami. Wraz ze wznowieniem usługi DHL Freight Eurapid, będziemy w stanie sprostać temu zapotrzebowaniu i precyzyjnie połączyć ze sobą wszystkie główne rynki europejskie."
 
Starannie. Szybko. Skutecznie. Usługa premium dla przesyłek LTL
Jedną z najważniejszych cech DHL Freight Eurapid jest priorytetowe procesowanie przesyłki na każdym etapie realizacji usługi transportowej. Usługa priorytetowej rezerwacji - w ramach elastycznego, cyfrowego zarządzania zamówieniami - zapewnia niezawodność planowania i natychmiastową informację o kosztach.  Priorytetowy przeładunek, wraz z nowo dodaną możliwością odbioru w dniu złożenia zlecenia, a także staranny za- i rozładunek nie tylko gwarantują szybką obsługę i dostawę, ale również zapewniają większe bezpieczeństwo. Sprawdzony proces weryfikacji zlecenia oraz potwierdzenie jego złożenia zapobiegają opóźnieniom spowodowanym np. przez nieprawidłowe lub niekompletne informacje dotyczące zakresu dostawy. Opcjonalnie dostępna jest także dodatkowa usługa - dostawy przed godz.12.
 
Korzyścią dla Klientów są dostawy w zadeklarowanym czasie i ustalonych dniach, uzupełniane dodatkowo o standaryzowane raporty. Wszystkie procesy nadzorowane są przez wysoce wykwalifikowany i dedykowany do obsługi DHL Freight Eurapid zespół specjalistów. Podstawą funkcjonowania DHL Freight Eurapid jest sieć International Freight Euroconnect, posiadająca ponad 2000 połączeń drobnicowych na terenie całej Europy, umożliwiająca płynną i atrakcyjną cenowo realizację usług door-to-door.
 
Jako wiodący, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań logistycznych, DHL troszczy się o potrzeby swoich Klientów, starając się jednocześnie zapewnić im najwyższe standardy jakościowe. Wprowadzenie udoskonalonej usługi DHL Freight Eurapid jest dowodem na to, że redukując czas dostaw i dążąc do osiągnięcia  pozycji lidera jakości na rynku usług logistycznych DHL Freight kieruje sią ambitnymi standardami.
 
Źródło: DHL
Foto: DHL
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.