Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Cyfrowa transformacja

19W związku z rozwojem cyfryzacji i handlu elektronicznego, zmienia się sposób magazynowania i dystrybucji. Kuehne + Nagel wprowadza na rynek swoją nową platformę do globalnego zarządzania magazynem (WMS) KN SwiftLOG. Platforma jest opracowana i wspierana przez JDA Warehouse Management.


Gianfrnco Sgro, członek zarządu K+N International AG, odpowiedzialny za logistykę kontraktową, mówi: „wymagania klientów i  biznesu szybko się zmieniają. Przewidywanie tych trendów i stałe dopasowywanie się do tych potrzeb wymaga poprawienia systemów zarządzania magazynem. Kluczowymi kwestiami jest cyfryzacja procesu, zmiana profilu zamówienia, optymalizacja rozmieszczenia towarów oraz szybkość obsługi. Nasi klienci będą mogli skorzystać z najnowocześniejszej platformy na rynku, która jest jednocześnie najważniejszą inwestycją z zakresu logistyki kontraktowej K+N.”


KN SwiftLOG to symbol w branży logistycznej, potwierdzający przywództwo Kuehne + Nagel w zakresie zaawansowanych technologii.  Wprowadzane rozwiązanie jest unikalne i stworzone do obsługi wielokanałowej. W przyszłości stanie się globalnym standardem K+N, zmodernizowanych zostanie ponad 400 centrów na całym świecie. Dzięki tej platformie ma zostać podniesiona jakość kompletacji, komunikacji  oraz wymiana danych pomiędzy głównymi graczami w handlu elektronicznym.

Girish Rishi, dyrektor naczelny, JDA powiedział: „jest nam miło wprowadzić takie rozwiązanie na rynek. Pozwoli ono ułatwić cyfryzację nawet najbardziej złożonych łańcuchów dostaw na całym świecie. JFS ma długą historię wprowadzania rozwiązań WMS dla złożonych i zmiennych operacji magazynowych, występujących w branży spożywczej, w handlu detalicznym, itp.
 

Foto: Kuehne + Nagel
Źródło: Kuehne+Nagel
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.