Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Centrum kontroli logistyki (LCC) w Szanghaju

Tower KN ControlTower original photo
W obecności kluczowych klientów, firma Kuehne + Nagel niedawno zainaugurowała swoje pierwsze regionalne centrum logistyki zintegrowanej w regionie Północnej Azji i Pacyfiku.  Nowe centrum wywoła synergie w celu sprostania rosnącemu popytowi na wszechstronne rozwiązania świadczone z jednego źródła.
 
Centrum kontroli logistyki (LCC) w Szanghaju świadczy szeroki zakres zarządzanych usług zajmując się realizacją zleceń klientów w międzynarodowych łańcuchach dostaw.  W celu uproszczenia złożoności i sprostania potrzebom klientów w zakresie sprawnych łańcuchów dostaw opartych na popycie, dedykowane zespoły zajmują się zarządzaniem kontraktami i transportem, co obejmuje zarządzanie partnerami logistycznymi we wspólnym środowisku. Ponadto, ważnymi zajęciami jest analiza danych klientów oraz wdrażanie metod usprawniających procesy.
 
Zintegrowane usługi logistycznej ControlTower firmy Kuehne + Nagel są szczególnie interesujące dla klientów w branży motoryzacyjnej, konsumenckiej, wysokich technologii, przemysłu oraz farmaceutyki i ochrony zdrowia.

 
Siewloong Wong, Prezes firmy Kuehne + Nagel w regionie Północnej Azji i Pacyfiku:  „Nowe LCC w Szanghaju jest zgodne ze strategicznym podejściem Grupy do globalnego świadczenia zintegrowanych usług logistycznych i do rozszerzenia wszechstronnej oferty firmy Kuehne + Nagel także w regionie Północnej Azji i Pacyfiku.  Przy nowoczesnej budowie i know-how włączonych do zespołów ekspertów będziemy w stanie nawet lepiej służyć naszym klientom poprzez opracowanie, wdrożenie i prowadzenie skalowalnych rozwiązań w celu uzyskania większej elastyczności i prędkości, poprawiając wyniki łańcucha dostaw.”
 Logistyka Zintegrowana w Szanghaju
Tobias Jerschke, Globalny Szef Zintegrowanej Logistyki: „Logistyczne Centrum Kontroli firmy Kuehne + Nagel w Szanghaju to ósme tego rodzaju centrum na świecie. Takie znaczne rozszerzenie naszych LCC to jasna odpowiedź na rosnący popyt wśród naszych azjatyckich klientów na zarządzanie globalnymi przepływami w łańcuchach dostaw.”
 
Kuehne + Nagel
Foto: Kuehne + Nagel 
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.