Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Bezpieczna platforma robocza PLS

2017.12.21 Akala Faraone _1Drabiny aluminiowe cieszą się dużą popularnością na polskim i europejskim rynku. Są lżejsze i trwalsze od drabin z takich tworzyw jak drewno czy stal. Nasza firma Akala Faraone produkuje drabiny aluminiowe od 1979 roku, co zapewnia nam doświadczenie w branży drabin, rusztowań i pozwala konstruować drabiny o najlepszej jakości oraz atrakcyjnych cenach. Faraone jest częścią Komisji Europejskiej, która opublikowała normy dotyczące konstrukcji drabin. Oferujemy zarówno drabiny standardowe oraz specjalne w ponad 200 różnych modelach, ponieważ każde stanowisko pracy potrzebuje specjalnego typu bezpiecznej i wygodnej drabiny. Nasze drabiny mają długą żywotność oraz posiadają deklarację zgodności z wymogami BHP dotyczących pracy na wysokości.

W naszym asortymencie znajdują się także podesty robocze szerokiego zastosowania bez których, żaden magazyn, linia produkcyjna, hala nie może się obejść. Pragniemy Państwu przybliżyć jedną z naszych bezpiecznych platform roboczych model PLS. Jest to drabina teleskopowa z platformą o wymiarach 52x62 cm. Gwarantuje bezpieczeństwo dzięki dużemu, antypoślizgowemu podestowi roboczemu i wysokiej balustradzie, co pozwala na bezpieczne sięganie do regałów i urządzeń. Pozwala to także, na swobodną i bezpieczną pracę z czterema punktami podparcia, dzięki czemu nie potrzebna jest osoba asekurująca. Regulacja wysokości umożliwia zastosowanie drabiny w różnych warunkach, na różnych wysokościach i nierównych powierzchniach np.: schody. Drabina jest wytrzymała i stabilna dzięki zastosowaniu stabizlizatorów krzywych. Ergonomiczny uchwyt ułatwia zmianę wysokości drabiny. Posiada dwa koła co pozwala na bardzo łatwy transport w miejscach pracy. Montaż nie wymaga uprawnień. Wygodna w przechowywaniu i transporcie dzięki łatwemu systemowi składania. W ofercie posiadamy dwa modele: PLS3 i PLS5.

Model PLS3 posiada trzy szczeble i platformę, jej wysokość robocza wynosi 260-310 cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kg.

Model PLS5 posiada pięć szczebli i platformę, jej wysokość robocza wynosi 310-418 cm, maksymalne dopuszczalne obciążenie to również 150 kg.

2017.12.21 Akala Faraone _drabina
Budowa wyposażenia do pracy na dużych wysokościach z zapewnieniem największej możliwej wygody i bezpieczeństwa, oferowanie prawdziwej szansy oszczędzania czasu, wysiłku i pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.faraone.pl/ oraz do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi handlowcami i konsultantami.                                                   

 

Akala Faraone
Foto: Akala Faraone

 

 

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.