Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Benning z nowościami w Hanowerze

Prostownik Belatron 48V 200A
Coraz bliżej do targów CeMAT - Targów Logistyki wewnetrznej i Zarządzania Łańcuchem Dostaw – które odbędą się w dniach od 31 maja do 3 czerwca 2016 r. w Hanowerze. Hasłem przewodnim tej imprezy targowej są „Smart Supply Chain Solutions” (inteligentne rozwiązania usprawniające procesy w zintegrowanym łańcuchu dostaw). Oznacza to że digitalizacja i usieciowienie łańcucha logistycznego będzie dominowało na stoiskach wystawiających się firm.
 
Firma Benning Power Elektronics, wiodący producent urządzeń zasilających i kontrolnych, a także baterii trakcyjnych, będzie obecny na tej prestiżowej imprezie - targach CEMAT w Hanowerze na stoisku F23 w Hali 26. Z pośród bogatej oferty zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie urządzeń do ładowania Belatron i Tebetron, a także baterii litowo-jonowe Lionic, mające zastosowanie w wózkach widłowych. Korespondując z hasłem przewodnim imprezy targowej, firma zaprezentuje najbardziej zaawansowane układy monitoringu i nadzoru Batcom oraz innowacyjny system kolejkowania baterii Next Battery Selector.
 
Rozwiązania stanowiące kolejny poziom technologicznego zaawansowania, usprawniającego procesy ładowania baterii trakcyjnych. Targi CeMAT dla branży logistyki wewnętrznej oraz systemów składowania, magazynowania i przepływu materiałów, są najważniejsza impreza targową, na której prezentowane są najnowsze rozwiązania w danych dziedzinach. Firma Benning Power Elektronics jest od lat stałym aktywnym uczestnikiem tej imprezy, prezentując wprowadzane na rynek rozwiązania, które wyznaczają trendy w obszarach zarządzania procesami ładowania baterii trakcyjnych.
Kontroler baterii Batcom Plus
Tak jest i tym razem, systemy magazynowania energii LIONIC® firmy BENNING wprowadzają nowa jakość w eksploatacji wózków widłowych. Baterie składają się z 8 połączonych szeregowo ogniw litowo-żelazowo-fosfatowych (LiFePO4) i są dostarczane w pojemnościach 120 Ah, 240 Ah, 360 Ah i 480 Ah. Systemy magazynowania energii LIONIC® są dostępne dla większości 24 V wózków widłowych. Baterie LIONIC® są o 50 % lżejsze i o 30 % mniejsze od porównywalnych baterii kwasowo-ołowiowych. Każdy system zasilania 24 V jest zabudowany wraz z systemem zarządzania baterią (BMS) w metalowej skrzyni, która może być zainstalowana w standardowej skrzyni bateryjnej.
 Bateria litowo-jonowa Lionic
Na targach w Hanowerze zaprezentowana zostanie pełna oferta firmy, od znanych i docenianych rozwiązań, po nowe jakościowo produkty. Zwolennicy tej marki produktów, zapewne kolejny raz będą usatysfakcjonowani wykonaniem i jakością produktów tej firmy.
 
Źródło: Benning Power Elektronics
Foto: Benning Power Elektronics   
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.