Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

ASK Poland wprowadza się do nowego obiektu

14Firma ASK Poland jest częścią grupy JVC Kenwood. Obecnie wprowadza się do obiektu typu BTS w Wilowicach. Wybór miejsca nie był przypadkowy. Firmie zależało na lokalizacji inwestycji blisko głównej siedziby firmy, która mieście się w Bielsku-Białej. Kolejną zaletą było prowadzenie operacji logistycznych w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S1.


Nowy obiekt AKR Poland ma powierzchnię 12 407 m2. W tej powierzchni 11 000 m2 zostanie przeznaczonych na cele magazynowo – produkcyjne, a 1 407 m2 na biura i powierzchnie socjalne.
ASK Poland to firma działająca w branży Automotive. Na polskim rynku działa od 1997 r. Należy do grupy JVC Kenwood, która to jest liderem w zakresie rozwoju sprzętu audio-video oraz oprogramowania.

ASK Poland specjalizuje się w produkcji elektroniki, dostarczając wysokiej jakości systemy audio ( głośniki, subwoofery i wzmacniacze audio) oraz systemy antenowe do samochodów marek takich jak: VW, Mercedes, Fiat, Audi, Porsche, BMW, Suzuki, Peugeot, Citroen, Nissan, Renault, BMW i wielu innych.

 

Foto: magazyny.pl

Źródło: magazyny.pl

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.