Newsletter:
Log4 na FacebookuBezpieczny MagazynLog4
REKLAMA

Akredytacja procesów zarządzania nieruchomościami

20180130_MG_9736_resizeFirma BSC Real Estate Advisors otrzymała akredytację International Standard on Assurance Engagements (ISAE) 3402 - ”Assurance Reports on Controls at a Service Organization” w zakresie swoich procedur i procesów zarządzania nieruchomościami.
 
Niezależni audytorzy zostali poproszeni o przygotowanie raportu w zakresie systemów i procesów zarządzania funduszami i nieruchomościami oraz ich działania i kontroli, obejmującego transakcje z okresu 1 lipca – 31 grudnia 2017 roku. Cała procedura raportowa została przeprowadzona zgodnie z międzynarodowym standardem: International Standard on Assurance Engagements (ISAE) 3402 - ”Assurance Reports on Controls at a Service Organization”, wydanym przez International Auditing and Assurance Standards Board (IAASB).
 
Ewa Wróblewska, Dyrektor Działu Finansów w BSC REA:“Otrzymanie przez nas standardu ISAE 3402 to bardzo duży krok naprzód dla naszej firmy. Potwierdza w sposób obiektywny, że działamy w najlepszym interesie naszych klientów, a procedury i procesy zarządzania nieruchomościami stosowane u nas w firmie są prawidłowo prowadzone, nadzorowane oraz kontrolowane.”
 
BSC Real Estate Advisors to także jedna z niewielu firm na polskim rynku podlegająca regulacjom RICS. Gwarantuje to jej klientom profesjonalne podejście i wysokie standardy wszystkich działań. Firma posiada niezbędne kompetencje i możliwości by działać na rynku w sposób odpowiedni i dostosowany do potrzeb klienta, a także uczciwy i transparentny.
 
Objęcie firmy regulacjami RICS potwierdza, że BSC Real Estate Advisors świadczy najwyższej jakości usługi na rynku, dając wszystkim klientom, zarówno lokalnym, jak i międzynarodowym, gwarancję ich jakości.
 
Red
Foto: BSC Real Estate Advisors
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.